LEGIONOWSKI/NOWODWORSKI. Tragiczny finał zderzenia w Kikołach

2017-04-24 3:49:02

Dzisiaj (24.04) kilka minut po godzinie 9:00 na trasie Drogi Krajowej nr 62 w miejscowości Kikoły, gmina Pomiechówek, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. samochodowego.

Kierujący pojazdem marki Peugeot, 19-letni nowodworzanin, zmierzał w stronę Nowego Dworu Mazowieckiego.  Jak informuje Szymon Koźniewski z nowodworskiej policji, mężczyzna najprawdopodobniej podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim Opla, kierowanego przez 23-letnią mieszkankę powiatu legionowskiego. 19-latek doprowadził tym samym do zderzenia czołowego z jadącym w kierunku Serocka ciągnikiem siodłowym.

Z przekazanych przez policję informacji wynika, że kierowca Peugota najprawdopodobniej nie zauważył jadącego z naprzeciwka tira, kierowanego przez 29-letniego mężczyznę – mieszkańca powiatu skierniewickiego.

W wyniku czołowego zderzenia z tirem, 19-latek zginął na miejscu. W wypadku poszkodowana i przewieziona do szpitala kierująca Oplem 23-latka. Kierującemu tirem mężczyźnie nic się nie stało. Sprawą zajmuje się nowodworska prokuratura.

QK

Komentarze

2 komentarze

  1. a odpowiedz

    a skąd ta dziewczyna ? wie ktoś jak sie czuje?

    1. Adam odpowiedz

      A dlaczego pytałes o ta dziweczyne? Byłeś może swiadkiem tego wypadku ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *