Litery przestrzenne w Warszawie – gdzie warto zamawiać?

2020-06-24 10:21:28
Reklama zewnętrzna powinna być nie tylko estetyczna, ale i dobrze widoczna już z daleka. Wyróżnić się coraz trudniej, jednak jest to możliwe. Interesujący efekt dają z pewnością litery przestrzenne. Ta niezwykle nowoczesna forma reklamowa umożliwia firmom, punktom usługowym czy sklepom dobrze zaznaczyć swoją obecność w przestrzeni, a także budować pozytywny wizerunek w świadomości klientów.

 

Skuteczna reklama zewnętrzna – litery przestrzenne

Dostępne obecnie nośniki treści reklamowych mogą mieć różny charakter, a co za tym idzie, również efektywność ich działania bywa odmienna. W przypadku liter przestrzennych uwagę zwraca ich wyjątkowo elegancka forma: http://anyshape.pl/oferta/litery-przestrzenne/.

Dlatego tak chętnie wybierane są przez właścicieli firm, którym szczególnie zależy na podkreśleniu prestiżu oraz wywołaniu jak najbardziej pozytywnych emocji wśród swoich odbiorców.

Dobry projekt to zapewnia. Znaczenie ma przy tym wielkość liter. Należy zadbać o to, aby napis był rzeczywiście widoczny, nawet gdy wokół znajduje się wiele innych nośników reklamowych. Tylko w ten sposób można się naprawdę wyróżnić. Litery przestrzenne mogą mieć natomiast nie tylko różne rozmiary, ale także być podświetlone, co jeszcze wzmacnia siłę ich przekazu. Wyróżniają się też ze względu na swój trójwymiarowy charakter, dzięki któremu nie zlewają się z elewacją budynku. To wszystko sprawia, że ta forma reklamy zewnętrznej ma coraz większe grono odbiorców – szczególnie tych, którym zależy na niebanalnym i efektownym projekcie.

Warto się wyróżnić dzięki literom 3D

Każda reklama zawieszona w przestrzeni zewnętrznej powinna charakteryzować się solidnością wykonania oraz dużą wytrzymałością, jeżeli ma spełniać swoje funkcje. Zniszczony nośnik staje się raczej antyreklamą, a na pewno nie świadczy dobrze o profesjonalizmie firmy. Dlatego do wykonania liter przestrzennych wykorzystuje się materiały mocne, a także odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Trwałości zagraża przecież zarówno wysoki poziom wilgoci, jak i zmienne temperatury czy promieniowanie ultrafioletowe.

Najcieńsze litery 3D powstają zazwyczaj z dibondu, czyli bardzo lekkiej i mocnej zarazem płyty kompozytowej z aluminium połączonego z polietylenem. Dibond nie pokrywa się rdzą, łatwo poddaje się obróbce mechanicznej i jest naprawdę wytrzymały. Pozwala też uzyskać dowolne wersje kolorystyczne, nawet imitację drewna. To ważne, ponieważ drewno, choć bardzo eleganckie, to nie gwarantuje zbyt długiej żywotności, a przy tym wymaga systematycznie przeprowadzanych zabiegów pielęgnacyjnych.

Litery 3D można również wykonać z pleksi, które daje ciekawy efekt świecenia, a przy tym ma doskonałe parametry użytkowe albo z innego typu tworzywa sztucznego jak PVC. Wykorzystuje się w tym celu ponadto styrodur, a ramy wzmacnia dodatkowo aluminium malowanym proszkowo.

Litery przestrzenne w Warszawie tylko u producenta

Napisy 3D prezentują się niezwykle efektownie, ale do ich stworzenia potrzeba dobrego projektu, odpowiednich umiejętności, wiedzy marketingowej oraz profesjonalnych narzędzi. Dlatego najlepiej powierzyć zadanie producentowi (np. Anyshape.pl), który zajmie się zleceniem w sposób kompleksowy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *