MICHAŁÓW-REGINÓW. Karambol 4 aut przy wiadukcie

2022-05-19 1:15:40

W środę (18 maja) około godz. 7.00 w pobliżu wiaduktu kolejowego w Michałowie-Reginowie doszło do kolizji czterech aut osobowych


Jak podawała policja, kilka minut po godz. 7.00 otrzymali zgłoszenie dotyczące karambolu na Drodze Krajowej 61 na ul. Warszawskiej. Prowadzący samochód marki Skoda, 28-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył Opla, którym kierowała 55-letnia kobieta. Siła uderzenia była na tyle duża, że Opel wjechał w poprzedzającą go Toyotę, którą jechał 43-latek. Zaś Toyota w kolejnego Opla, którym jechał 40-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Kierujący Skodą, został ukarany mandatem.

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Proszę pamiętać że dla zwykłego człowieka najprostsza droga za kratki jest prosto zza kierownicy auta. Zatem wsiadając za kierownicę zwiększasz czytelniku p-stwo na stanie się przestępcą. Wiem, że to oczywistość. Więc proszę nie dać się tak głupio wpaść w łapy policję i prokuratora ! Niech nikt nie decyduje o naszym losie oprócz nas samych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *