MINISIATKÓWKA. Mistrzynie Mazowsza!

2022-05-19 7:37:01

W dniu 18 bm. w Szkole Podstawowej w Stanisławowie Pierwszym rozegrano Mistrzostwa Mazowsza w minisiatkówce dziewcząt w kategorii “czwórki”, w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W finałowym turnieju, z udziałem zespołów sześciu szkół, komplet zwycięstw (grano systemem – każdy z każdym) odniosły uczennice Szkoły Podstawowej w Stanisławowie Pierwszym. To pierwszy zespołowy tytuł Mistrzyń Mazowsza w historii Gminy Nieporęt. Brawo!!!

Oto ostateczna klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce (czwórek) dziewcząt: 1.SP w Stanisławowie Pierwszym 2.SP nr 1 w Mińsku Mazowieckim. 3.SP nr 5 w Ostrołęce 4. SP w Raszynie 5. SP nr 23 w Płocku 6. PSP Skaryszew.

Uroczystego wręczenia pucharów, medali, upominków dla każdej zawodniczki dokonał
Maciej Mazur Wójt, Gminy Nieporęt, Bogusława Tomasik Przewodnicząca Rady Gminy Nieporęt oraz Joanna Sobczak Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stanisławowie Pierwszym.

Szkołę Podstawową w Stanisławowie Pierwszym reprezentowały: Zuzanna Szymczyk (kapitan) Magdalena Szymańska, Julia Czerwińska, Wiktoria Bartniczak, Wiktoria Szeliga – Kędziora, Hanna Wójcik, Maja Kardas, Barbara Skoczek, Wiktoria Frydryszak, Natalia Kucharska oraz nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Pieśniak.

Już w dniach 2-5 czerwca br.  Mistrzynie Mazowsza będą reprezentowały nasze województwo w finale ogólnopolskim, który odbędzie się  w Głuchołazach. Powodzenia!

(red)

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Dzisiaj dyplom – jutro wielcy przestępcy jak zapalą skręta w krzakach. No i znowu będzie o czym napisać – tym razem że do tych mitycznych 5 lat więzienia ( albo 3 za marihuanę)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *