Na czym polegają bonusy bukmacherskie?

2019-11-17 9:34:40

Typowanie zakładów to z jednej strony umiejętne połączenie sportowych emocji z uczuciami towarzyszącymi obstawianiu wyników zawodów, z drugiej zaś – szansa na zarobek. Na większe wygrane można liczyć, grając bardziej ryzykownie i o większe stawki. Nie są to jednak jedyne opcje. Dodatkowe możliwości otworzysz przed sobą, umiejętnie wykorzystując dostępne na platformach bonusy bukmacherskie.

1. Bonusy bukmacherskie – co to jest?

2. Rodzaje bonusów bukmacherskich

3. Bonus na start

Bonusy to jeden z ważniejszych elementów rozgrywki, nic więc dziwnego, że bukmacherzy oferują ich szeroki wachlarz: od ofert dla nowo rejestrujących się użytkowników po benefity dla wytrwałych graczy. W tej pierwszej grupie znajdują się pakiety powitalne. Jeśli chcesz wiedzieć, czym dokładnie jest oferowany przez bukmacherów takich jak Fortuna bonus na start sprawdź szczegóły na ich stronach internetowych.

Bonusy bukmacherskie – co to jest?

Bonusy bukmacherskie to dodatkowe oferty udostępniane graczom w serwisach do zawierania zakładów sportowych. Najczęściej są to dopisywane do konta środki finansowe, rzadziej zabezpieczenie zawieranych na konkretnych warunkach zakładów. Pieniądze przypisuje się do konta typerskiego, ale nie mogą one zostać po prostu wypłacone. Jedynym sposobem skorzystania z nich jest po prostu typowanie. W zależności od konkretnego bukmachera i oferty wysokość bonusów oraz zasady ich użytkowania mogą się różnić.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Bukmacherzy oferują kilka rodzajów bonusów. Jednym z nich jest ten od depozytu. Jego wysokość ustalana jest procentowo, rzadziej kwotowo, od sumy środków wpłaconych przez gracza na konto typerskie. Dość popularne są również tzw. freebety, czyli darmowe zakłady. Pozwalają one na obstawienie konkretnego wyniku ze środków, które bukmacher udostępnia promocyjnie. Warty uwagi jest także zakład bez ryzyka, dzięki któremu – w razie nietrafionego typu – postawione środki wracają do puli typera. Nowi użytkownicy mogą natomiast dodatkowo skorzystać z wspomnianej już wyżej oferty bonusu na start.

Bonus na start

Bonus na start dotyczy osób, które nie miały wcześniej założonego konta typerskiego u bukmachera, oferującego promocję. Jest formą przyciągnięcia nowych użytkowników i docenieniem faktu rejestracji. Im bardziej atrakcyjna gratyfikacja, tym większym powodzeniem będzie się cieszyć. Często ostateczna wysokość przyznanego bonusu uzależniona jest od faktu, czy nowy gracz zdecyduje się tylko na założenie profilu, czy od razu zasili go środkami. Wówczas można jeszcze liczyć na dodatek do pierwszej wpłaty.

Warto dodać, że oferty bukmacherów często zmieniają się, warto zatem sprawdzać regularnie, z jakich ofert specjalnych można skorzystać.

undefined

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *