LEGIONOWO. Na tropie sieci handlarzy narkotyków

2016-08-02 10:39:21

Policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku w poniedziałek 25 lipca na terenie Legionowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie substancji psychotropowych.

Podczas przeszukania jego mieszkania oraz samochodu funkcjonariusze ujawnili narkotyki. Policjanci zabezpieczyli podzielone na porcje handlowe substancje psychotropowe w postaci mefedronu, których 43-latek próbował się pozbyć wyrzucając je do toalety. W mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili również marihuanę oraz ponad 80 gramów substancji psychoaktywnych w postaci białego proszku. Będzie ona poddany badaniom w Laboratorium Kryminalistycznym.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty posiadania oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Jest to kolejny etap prowadzonych przez policję działań mających zlikwidować siatkę handlarzy narkotyków. W tej sprawie możliwe są dalsze zatrzymania.

KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *