Najlepsze kluby w Warszawie – sprawdź gdzie się wybrać!

2019-05-22 8:00:01
Wydarzenia takie, jak wieczór panieński lub kawalerski, czy też impreza urodzinowa lub firmowa powinny mieć odpowiednią oprawę. Najlepiej zorganizować ją w lokalu, w którym organizator zadba o wszystkie niezbędne elementy i sprawi, że zabawa będzie trwać do białego rana. Gdzie w Warszawie można liczyć na zorganizowanie udanej imprezy czy po prostu spontanicznie wybrać się na dyskotekę ze znajomymi?

 

Clubbing w Warszawie – jaki klub wybrać?

Klub muzyczny Dekada to jedno z najodpowiedniejszych miejsc w Warszawie, w którym można się świetnie bawić, czy to na zorganizowanej imprezie czy spontanicznie, w sobotni wieczór. Klub Dekada mieści się przy ulicy Grójeckiej w Warszawie. Można tu bawić się przy klubowej muzyce granej przez kilku najlepszych DJ-ów. Dzięki nim każda impreza w klubie Dekada jest wyjątkowa i niezapomniana. W każdym miesiącu organizowane są tematyczne imprezy, w trakcie których można liczyć między innymi na darmowe drinki w Open Barze, a także bawić się w rytmach najbardziej znanych klubowych utworów z różnych lat.

Jakie imprezy organizowane są w klubie Dekada? Na przykład Ladies Night, Stupid!sco – Dyskoteka Gra, Warsaw Celebration – Warszawki Cwaniak czy Forever Young – Niepokonani. To tylko niektóre spośród wielu tematycznych imprez, na które można się wybrać zarówno w tygodniu, jak i w weekendy do klubu Dekada. Jeżeli zależy nam na zorganizowaniu w klubie imprezy typu wieczór panieński, wieczór kawalerski czy urodziny, albo po prostu mieć zapewnione miejsce dla siebie i przyjaciół, możemy wcześniej zarezerwować miejsce telefonicznie bądź mailowo. Co więcej, wpisując się na Listę Gości na stronie internetowej klubu zyskujemy darmowe wejście do godziny 23:00.

Najlepsi DJ-e w klubie Dekada

Co sprawia, że warszawski klub taneczny Dekada jest najlepszym miejscem na dobrą zabawę? Dbają o to DJ-e od lat współpracujący z klubem. Ich doświadczenie, gust muzyczny oraz dobry kontakt z uczestnikami imprezy sprawiają, że każda z nich jest bardzo udana. Oto niektórzy DJ-e klubu Dekada i ich krótki opis:

  • DJ Adamus

DJ i producent muzyczny, jeden z członków zespołu Wet Fingers. Ma ogromne muzyczne doświadczenie, a także wiele udanych współpracy z gwiazdami polskiej muzyki klubowej i popowej. Wydał kilka albumów z różnymi artystami, oraz stworzył kilkadziesiąt kultowych remiksów.

  • DJ Funktion

DJ i turntablista z Torunia, związany z muzyczną sceną od 2004 roku. Miał przyjemność występować z wieloma polskimi gwiazdami, między innymi: O.S.T.R., Fokusem, DJ Shadow, DJ Fresh, Masta Ace czy Bar9. Ponadto został dwukrotnym Mistrzem Świata DJ-ów IDA w latach 2012 i 2013 w kategorii „show”.

  • DJ Finger

To artysta z wieloletnim doświadczeniem, który potrafi porwać każdego swoimi dynamicznymi skreczami i miksami różnorodnych gatunków muzycznych. Jako jeden z niewielu potrafi w trakcie swoich występów połączyć fonię z wizją, miksując na żywo także teledyski.

  • DJ McDa

To artystka związana z Dekadą od wielu lat. Kocha muzykę evergreenową, a swoją pasję z powodzeniem realizuje w wielu prestiżowych, warszawskich klubach muzycznych. Może pochwalić się zawsze pełną salą stałych bywalców Dekady, którzy przychodzą po to, by bawić się przy jej muzyce. Zaraża radością i miłością do dobrej muzyki.

  • DVJ Vlo-Deck

DigitalVideoDJ, założyciel i menadżer firmy Partymania. Jego ulubionymi rodzajami muzyki są: classic disco, funk, boogie, oldschool, classic house i mashups. Dzięki swojej miłości do muzyki oraz doświadczeniu od wielu lat tworzy niepowtarzalny klimat na imprezach w Dekadzie.

  • DJ Spooky Kid

DJ oraz producent muzyczny, który specjalizuje się w bardzo energetycznych setach i miksach z lat 80-tych i 90-tych, a także house’a i rock’a. Imprezy kierowane przez niego zawsze są udane.

  • DJ Chris DTS

Od wielu lat związany z klubem Dekada. To absolwent szkoły muzycznej w klasie skrzypiec i fortepianu, a obecnie także producent TV. Potrafi w doskonały sposób łączyć ze sobą evergreenowe klimaty muzyczne z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych z nowoczesnym brzmieniem.

Planujesz imprezę zamkniętą? Skorzystaj ze Styx Event

Styx Event to dział stworzony z myślą o Klientach biznesowych, którzy chcieliby zorganizować w klubie Dekada imprezę zamkniętą, na przykład imprezę integracyjną dla pracowników, szkolenie, konferencję czy jeszcze inne specjalne wydarzenie wymagające odpowiedniego przygotowania. W ramach zorganizowania takiej imprezy możemy skorzystać z dwóch niezależnych sal klubowych, oprawy muzycznej dostosowanej do rodzaju imprezy, miejsc nawet dla 600 osób, dwóch zsynchronizowanych ekranów multimedialnych idealnych na szkolenia i konferencje, a także kuchni z menu dopasowanym do potrzeb i uczestników imprezy oraz profesjonalną obsługę.

Ponadto w klubie znajduje się wyizolowana przestrzeń dla osób palących, możemy liczyć także na oryginalny wystrój sal z prawdziwym tramwajem z lat 50-tych. Organizatorzy są w stanie zapewnić dodatkowe atrakcje i spełnić specjalne życzenia swoich Klientów, nawet te najbardziej niecodzienne. Dzięki temu każda impreza zamknięta w klubie Dekada przebiegnie bez żadnych komplikacji i na odpowiednim poziomie. Aby dowiedzieć się więcej o możliwości zorganizowania imprez zamkniętych w klubie Dekada, lub o planowanych imprezach masowych, warto zajrzeć na stronę internetową www.dekada.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *