Facebook

NAJPIĘKNIEJSZE W LEGIONOWIE. Ogród Pana Mariana

2017-08-20 5:52:16

Wielu mieszkańców Legionowa oraz powiatu legionowskiego dba i stale upiększa swoje ogrody


Postanowiliśmy więc prezentować na naszych łamach ogrody najbardziej interesujące oraz zasługujące na wyróżnienie. Dziś przedstawiam ogród pana Mariana Oszczyka, znajdujący się przy ulicy Warszawskiej w Zegrzu Południowym.

Wszystkich, którzy również chcieliby pochwalić się swoimi osiągnięciami, prosimy o telefon do naszej redakcji albo o przesyłanie zdjęć na adres: toiowo@toiowo.eu z danymi do publikacji (imię i nazwisko oraz miejsce gdzie znajduje się ogród).

red.

Komentarze

4 komentarze

 1. Kajetan odpowiedz

  Ogród nie w moim guście, ale może to dobrze, że Marian zajął się ogrodnictwem. Tu wielu szkód nie zrobi.
  Kilku innych samorządowców też mogłoby się zając kopaniem w ziemi: Modzelewski (Jabłonna), Fabisiak (Wieliszew), Głażewski (Legionowo).

 2. Monika odpowiedz

  Zachwycający ten ogród jest ktoś ma naprawdę smykałkę do tego. Ja o swój też staram się dbać jak najlepiej. Mam taki duży ogród ale jeszcze nie do końca zaprojektowany. Mąż w czerwcu kupił robota Wipera do koszenia trawy bo ciężko było wszytko ogarnąć spalinową. A trawnik by ładnie wyglądał musi być coraz koszony.

 3. aza odpowiedz

  Wynieście z tego ogrodu wszystkie doniczki i zostaną same iglaki i trawa. Owszem to miejsce prezentuje się fantastycznie, ponieważ mają wyjątkowo piękne i zadbane surfinie w doniczkach, ale to nie jest przydomowy ogród i podejrzewam, że jest zatrudniona specjalnie osoba, która się nim zajmuje. Wolałabym pooglądać jakieś fajne ogrody, o które dbają sami właściciele.

 4. Hipolit odpowiedz

  Czy to jest prywatny przydomowy ogród, czy miejsce, które ma na celu osiąganie dochodu ?
  Są jakieś kryteria tego konkursu ?
  Czy legionowski ratusz, czy inna gmina powiatu może zgłosić swój ogród ? 😂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *