Nasiona konopi — gdzie je kupić i jak wybrać?

2022-06-05 10:29:59

Chcesz zacząć kolekcjonować nasiona konopi? Z pewnością więc w Twojej głowie aż roi się od pytań. Zastanawiasz się, gdzie właściwie kupić nasiona marihuany i ile one kosztują? W takim razie sprawdź to!

Posiadanie oraz sprzedaż nasion konopi jest w Polsce całkiem legalna. Nic więc dziwnego, że ich kolekcjonowanie stało się w ostatnim czasie niezwykle popularnym hobby. Różnorodność pestek marihuany jest ogromna, dlatego też tworzenie swojej własnej kolekcji może być naprawdę fascynującym zajęciem. Zobacz, w jakim sklepie kupić nasiona marihuany i dowiedz się, czym kierować się przy ich wyborze.

Gdzie kupić nasiona marihuany?

Jeśli chcesz kupić nasiona marihuany, sklep internetowy będzie najlepszym miejscem. Dlaczego? Bo gwarantuje wygodne zakupy i ogromny wybór wśród produktów różnych producentów. Aktualnie w sieci pojawia się coraz więcej takich sklepów. Jednak pamiętaj, aby nasiona konopi kupować jedynie w tych sprawdzonych i polecanych przez innych kolekcjonerów.

Jednym z miejsc, w których znajdziesz wybór wśród dokładnie wyselekcjonowanych, ale przy tym też tanich nasion marihuany online jest sklep pechy.pl. To seedbank mający w swojej ofercie najlepsze nasiona z całego świata — zarówno podstawowe gatunki konopi, jak i prawdziwe okazy, będące obiektem pożądania każdego kolekcjonera.

Na co zwrócić uwagę wybierając nasiona marihuany?

Kupując nasiona marihuany przez internet, możesz na początku czuć się nieco zagubiony. Znajdziesz tam bardzo bogaty wybór wśród różnorodnych produktów. Dlatego też, jako początkujący kolekcjoner przy wyborze nasion marihuany musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. To pozwoli Ci dopasować zakup do Twoich potrzeb i oczekiwań.

W przypadku nasion konopi, o jakości i atrakcyjności konkretnych okazów decyduje często producent. Na tym rynku jest kilka firm, które cieszą się szczególną renomą. Jest to m.in. Sweet Seeds, czy też Royal Queen Seeds. Sięgając po ich wyroby, będziesz mieć pewność, że do Twojej kolekcji trafią nasiona najwyższej klasy.

Pechy marihuany dzielą się też na różne typy i rodzaje — o tym też musisz pamiętać, kupując okazy do kolekcji. Wśród nich znajdziesz nasiona indica i sativa, różniące się między sobą przede wszystkim stężeniem THC. Sklepy mają też często w asortymencie feminizowane nasiona marihuany.

Niektóre pestki można legalnie sadzić. Jeśli masz to w planach, musisz też wiedzieć, że nasiona konopi dzieli się też ze względu na sposób wyrastania. Tutaj wyróżniamy 3 główne rodzaje, czyli:

  • fotoperiod
  • autoflowering
  • outdoor.

Możesz więc wybrać takie nasiona, których warunki wyrastania będą Ci najbardziej odpowiadać.

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Wszystko fajnie tylko że Śp. Pani Wilga H. z Dosina ( nauczycielka z legenowa) też sobie kupiła takie nasionka i zasadziła u siebie. I wiece co ? Przyjechała policja, prokurator postawił zarzuty, zamkniętą ją w celi a za pół roku odnaleziono z poderżniętym gardłem tamże…A tu takie ładne nawijanie makaronu na uszy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *