Niebezpieczna obwodnica – Przeczytaj artykuł i wyjedź do Brukseli!
2019-04-17 1:45:12
Testy zderzeniowe są robione do 80 km/h. Powyżej tej prędkości nie ma sensu, bo narządy odrywają się od siebie. Nawet najlepsze auto nie ochroni naszego życia” – mówi strażak-ratownik z PSP w Wołowie. Więcej o tragicznych wypadkach z udziałem piratów drogowych na Moście Wolności pod Wrocławiem oraz akcji edukacyjnej Kuriera Gmin czytaj na stronie EUROPAGE nr 7 w bieżącym wydaniu naszego tygodnika (nr 16/2019 od środy 17 kwietnia w kioskach)
Kierowcom brakuje wiedzy o skutkach własnej brawury, dlatego na stronach www.toiowo.eu; www.nowodworski.info oraz www.pultuszczak.pl publikujemy przypomnienie konsekwencji wypadku drogowego, także dla podróżujących z nami najbliższych.
Artykuł o wypadkach na obwodnicy wybudowanej za pieniądze z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego pojawia się dziś w naszej gazecie i ponad 60 innych mediach lokalnych w Polsce. Naszym czytelnikom proponujemy przeczytanie artykułu i wzięcie udziału w rekrutacji na 3-dniowy wyjazd studyjny w towarzystwie dziennikarzy do Brukseli, podczas którego możliwe będzie poznanie tajników funkcjonowania instytucji unijnych.
Kampania EUROPAGE i wyjazd do Brukseli to elementy projektu „InForMe 2.0 – Działania informacyjne na rzecz promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych” dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.
Realizatorem projektu są Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej.
Regulamin rekrutacji na wyjazd studyjny „Bruksela – zobacz to sam!” i więcej informacji o projekcie InForMe 2.0 na www.gazetylokalne.pl.
Informacje o projekcie
Celem projektu „InForMe 2.0 – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych” jest przybliżenie mieszkańcom Polski Polityki Spójności poprzez ułatwianie lepszego zrozumienia jej roli we wspieraniu wszystkich regionów UE, zwiększanie wiedzy o projektach finansowanych przez UE i ich wpływie na życie mieszkańców, a także upowszechnienie informacji i zachęcanie do otwartego dialogu na temat polityki spójności, jej rezultatów, jej roli w realizowaniu priorytetów politycznych UE oraz jej przyszłości. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez wsparcie produkcji i dystrybucji informacji dot. tego funduszu w 60 mediach lokalnych w Polsce we wszystkich województwach.
Projekt „InForMe 2.0 – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych” realizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.