Facebook


NIEPORĘT. Inauguracja piłkarskiego przedszkola Legii

2015-09-23 3:52:20

W sobotę 19 września 2015 roku, rozpaliły się serca młodych pasjonatów footballu a zarazem fanów Legii, ponieważ zainaugurowało pierwsze w Nieporęcie Przedszkole Piłkarskie Legia Soccer Schools.

Boisko przy ulicy Dworcowej tętniło radością młodych zawodników. Dzieciaki ubrane w stroje ulubionego klubu były dumne i podekscytowane. – LSS to spełnienie marzeń, które mogliśmy urzeczywistnić w naszym rodzinnym mieście. Jesteśmy szczęśliwi euforią najmłodszych – powiedział Jakub Szcześniak, dzięki któremu Legia zagościła przy w Nieporęcie. Realizacja tego projektu, to ogromna szansa rozwoju dzieci, dziewczynek i chłopców od 3 do 7 roku życia z całego regionu. Dzieci będą pod opieką profesjonalnych trenerów, realizujących autorski program szkoleniowy Legii Warszawa. Zajęcia odbywać się będą w soboty w godzinach 13.00 do 14.00, na boisku przy Szkole Podstawowej im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie.

Program zajęć, wzorem zachodnich klubów, wprowadza dzieci w świat barwnych opowieści, dopełnionych zabawą i grą, które rozwijają ich umiejętności psychomotoryczne. Zajęcia LSS poprawiają zdolność koncentracji, dzieci są bardziej pogodne i optymistyczne. – Wierzymy, że każde dziecko od najmłodszych lat powinno odczuwać radość z uprawiania sportu, bez względu na to, czy będzie osiągało na tym polu sukcesy, czy też nie – dodaje Jakub Szcześniak.

Frekwencja na pierwszym treningu świadczy o wielkim zainteresowaniu dzieci i rodziców projektem. Pozytywne emocje towarzyszące zajęciom widać było gołym okiem. Być może pierwsze kroki stawiane przez maluchy na murawie, to zapowiedź ich przyszłych, wielkich sukcesów. Kto wie, może w przyszłości w szeregach seniorskiej Legii. Zapisy wciąż trwają. Wejdź na stronę www.nieporet.legiasoccerschools.pl i dokonaj rejestracji. Dołącz do LSS i zostań Legionistą!

Oprac. DB

Zdjęcia: UG Nieporęt

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *