NIEPORĘT. Odnalazła się 14-letnia Pola

2015-11-21 12:37:36

Dzisiejszej nocy odnalazła się 14-letnia Pola z Nieporętu, która w dniu 19 listopada br. rano wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Jak się okazało nastolatkę odnaleziono na Śląsku całą i zdrową.
Po tym jak Pola wyszła z domu w miejscowości Nieporęt w dniu 19 listopada 2015 roku, o godz. 09.15 i na niemal dwa dni ślad po niej zaginął, rodzina, policja, jak i lokalne media wszczęły alarm. Dość wysoka o smukłej figurze 14-letnia blondynka ubrana w jeansy i bordową bluzę z kapturem oraz buty sportowe mogła zostać uprowadzona. Komenda Powiatowa Policji w Legionowie przez ten czas prowadziła wzmożone czynności, aby jak najszybciej odnaleźć nastolatkę.

Jak się okazało dzisiejszej nocy z 20-21 listopada odnaleziono dziewczynę w województwie śląskim całą i zdrową. – Dziewczyna odnalazła się tej nocy i w tej chwili wyjaśniamy powody jej zniknięcia, jak i to w jakich okolicznościach znalazła się w województwie śląskim – wyjaśnia nadkom. Artur Bartczak, oficer prasowy z KPP Legionowo. Nieznany jest również bliższy charakter znajomości 14-latki z osobą u której przebywała przez niemal 2 dni, ani też sposób w jaki Pola przemieściła się na odległy Śląsk. To wszystko wyjaśnia teraz policja.

DB

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *