Facebook

NIEPORĘT. Odnalazła się 14-letnia Pola

2015-11-21 12:37:36

Dzisiejszej nocy odnalazła się 14-letnia Pola z Nieporętu, która w dniu 19 listopada br. rano wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Jak się okazało nastolatkę odnaleziono na Śląsku całą i zdrową.
Po tym jak Pola wyszła z domu w miejscowości Nieporęt w dniu 19 listopada 2015 roku, o godz. 09.15 i na niemal dwa dni ślad po niej zaginął, rodzina, policja, jak i lokalne media wszczęły alarm. Dość wysoka o smukłej figurze 14-letnia blondynka ubrana w jeansy i bordową bluzę z kapturem oraz buty sportowe mogła zostać uprowadzona. Komenda Powiatowa Policji w Legionowie przez ten czas prowadziła wzmożone czynności, aby jak najszybciej odnaleźć nastolatkę.

Jak się okazało dzisiejszej nocy z 20-21 listopada odnaleziono dziewczynę w województwie śląskim całą i zdrową. – Dziewczyna odnalazła się tej nocy i w tej chwili wyjaśniamy powody jej zniknięcia, jak i to w jakich okolicznościach znalazła się w województwie śląskim – wyjaśnia nadkom. Artur Bartczak, oficer prasowy z KPP Legionowo. Nieznany jest również bliższy charakter znajomości 14-latki z osobą u której przebywała przez niemal 2 dni, ani też sposób w jaki Pola przemieściła się na odległy Śląsk. To wszystko wyjaśnia teraz policja.

DB

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *