Facebook


NIEPORĘT. Pościg! Narkotyki i trzy sądowe zakazy

2021-01-21 11:42:29

Policjanci zatrzymali 43-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Na domiar złego okazało się, że zatrzymany kierował pojazdem pomimo posiadania trzech zakazów, a w portfelu miał schowane narkotyki

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Nieporęt. Policjanci z legionowskiej drogówki zauważyli Skodę, która znacznie przekraczała prędkość. Wskaźnik radaru wykazał, że kierowca pędził z prędkością 128 km/h przy ograniczeniu do 70 km/h. Kiedy policjanci próbowali zatrzymać kierowcę ten zlekceważył ich polecenie i przyśpieszył. Rozpoczął się kilku minutowy pościg zakończony zatrzymaniem.
Jak się okazało powodem niezatrzymania do kontroli były trzy zakazy prowadzenia pojazdów wydane przez Sąd. W trakcie dalszej kontroli policjanci znaleźli przy uciekinierze narkotyki. Badanie narkotestem wykazało, że znaleziony biały proszek to metamfetamina.


Po nocy spędzonej w areszcie 43-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. A za przekroczenie prędkości mężczyzna został ukarany mandatem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *