NIEPORĘT. Śmierć w garażu. Nie żyje 46-letni mężczyzna

2017-02-09 3:15:22

W czwartek (9.02) kilka minut przed godziną 10:00 w miejscowości Białobrzegi, policjanci znaleźli zwłoki 46-letniego mężczyzny siedzącego w samochodzie z włączonym silnikiem. Na miejscu pojawiała się policja oraz prokurator.

– Tuż przed godziną 10:00 do policjantów zadzwonił jeden z mieszkańców os. wojskowego, który poinformował że w jednym z garaży od dłuższego czasu stoi samochód z włączonym silnikiem. Na miejsce został wysłany patrol policji. Funkcjonariusze mieli sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Niestety drzwi do garażu okazały się być zamknięte. Poprosiliśmy więc strażaków o pomoc w ich otwarciu. Po wejściu do pomieszczenia okazało się, że w samochodzie znajduje się mężczyzna, który nie daje oznak życia. Lekarz wezwanego na miejsce pogotowia ratunkowego stwierdził jego zgon. – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

W związku ze śmiercią mężczyzny na miejsce przybył prokurator, który najprawdopodobniej zleci sekcję zwłok denata. Powinna ona wyjaśnić bezpośrednią przyczynę jego zgonu. Odnaleziony mężczyzna miał 46 lat.

Będziemy informować o sprawie.

QK/ Legio24.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *