Facebook


NIEPORĘT. Zaginęła 14-letnia Pola

2015-11-20 2:58:00

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie poszukują 14-letnią Polę Fiedorczuk, która w dniu 19 listopada br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i najbliższymi. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu dziewczynki proszone są o kontakt telefoniczny, bądź osobisty z policjantami z Wydziału Kryminalnego KPP w Legionowie.

Pola Fiedorczuk wyszła z domu w miejscowości Nieporęt w dniu 19 listopada 2015 roku, o godz. 09.15 i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i najbliższymi.

Rysopis 14-latki: wzrost – 174 cm, waga – 50 kg, szczupła, wysmukła sylwetka, długie, proste włosy blond, twarz owalna, cera śniada, uszy normalne, oczy jasne niebieskie, nos zadarty, prostolinijny. Nastolatka ubrana była w bluzę bordową z kapturem, kurtkę ciemnozieloną długą przed kolana z kapturem obszytym lisem, spodnie jeansowe ciemnogranatowe typu „rurki”, buty sportowe czarne Nike z białą łyżwą.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu kobiety lub też mają informacje na temat jej zaginięcia prosimy o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KPP w Legionowie. Informacje można przekazać także telefonując pod numer (22) 774-27-77, 604-83-30 bądź numer alarmowy 997.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *