Facebook


NIEPORĘT. Złapali poszukiwanego listami gończymi

2015-08-11 1:10:48

Policjanci z wydziału ruchu drogowego legionowskiej komendy zatrzymali 35-letniego Michała K., który mając 2,8 promila alkoholu kierował rowerem. Po sprawdzeniu okazało się, że za 35-latkiem Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał dwa listy gończe. Zatrzymany mężczyzna przebywa już w areszcie śledczym.

W sobotę 8 sierpnia policjanci z legionowskiej drogówki na ulicy Małołęckiej w Izabelinie w gminie Nieporęt zatrzymali do kontroli 35-letniego rowerzystę. Ponieważ od mężczyzny czuć było alkohol, policjanci sprawdzili jego trzeźwość. Badanie wykazało, że miał w organizmie 2,8 promila alkoholu.  Po sprawdzeniu w policyjnych systemach funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna od lutego 2014 roku poszukiwany jest dwoma listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie.

Mężczyzna w przeszłości karany był za niealimentację oraz nie powrócił w wyznaczonym terminie z przepustki z zakładu karnego. Michał K. został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Po czynnościach policjanci  przewieźli go do zakładu karnego.

Oprac. DB

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *