Facebook

NIEPORĘT. Złapali poszukiwanego listami gończymi

2015-08-11 1:10:48

Policjanci z wydziału ruchu drogowego legionowskiej komendy zatrzymali 35-letniego Michała K., który mając 2,8 promila alkoholu kierował rowerem. Po sprawdzeniu okazało się, że za 35-latkiem Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał dwa listy gończe. Zatrzymany mężczyzna przebywa już w areszcie śledczym.

W sobotę 8 sierpnia policjanci z legionowskiej drogówki na ulicy Małołęckiej w Izabelinie w gminie Nieporęt zatrzymali do kontroli 35-letniego rowerzystę. Ponieważ od mężczyzny czuć było alkohol, policjanci sprawdzili jego trzeźwość. Badanie wykazało, że miał w organizmie 2,8 promila alkoholu.  Po sprawdzeniu w policyjnych systemach funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna od lutego 2014 roku poszukiwany jest dwoma listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie.

Mężczyzna w przeszłości karany był za niealimentację oraz nie powrócił w wyznaczonym terminie z przepustki z zakładu karnego. Michał K. został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Po czynnościach policjanci  przewieźli go do zakładu karnego.

Oprac. DB

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *