Facebook
Niezłe ziółko

2016-05-19 12:10:06

Odzyskany samochód marki skoda i zatrzymany 17-latek to efekt pracy nieporęckich policjantów. Chłopak podejrzany jest o przestępstwo kradzieży z włamaniem do samochodu. Dodatkowo wyszło na jaw, że jest poszukiwany. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W Białobrzegach na ul. Wojska Polskiego we wtorek 17 maja przed godz. 18.00 policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego z Nieporętu zatrzymali do kontroli drogowej skodę. Zachowanie kierującego wzbudziło podejrzenia policjantów. Kierującym okazał się 17-latek zameldowany w powiecie wołomińskim, a przebywający na terenie Legionowa. W trakcie kontroli chłopak nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód wziął bez pozwolenia właściciela, u którego mieszkał i wiedział, gdzie schowane są kluczyki.

17-latek w przeszłości notowany już był przez policję, po sprawdzeniu w policyjnych bazach figurował jako poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wołominie oraz w celu doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Kiedy policjanci powiadomili właściciela auta o zdarzeniu ten nie kryjąc zdziwienia od razu zgłosił kradzież pojazdu. Dochodzeniowcy z Nieporętu przedstawili 17-latkowi zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Grozi mu do 10 lat więzienia.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *