NOWA GALERIA – GONDOLA Legionowo

2016-07-22 2:25:00

Budowane centrum handlowe w Legionowie przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Mrugacza zdradza swoją nazwę. Galerię od dziś można już oficjalnie nazywać Gondolą. Pomylą się jednak ci, których pierwsze skojarzenia zaprowadzą do odległego włoskiego miasta pełnego pływających taksówek. Inspiracją były bowiem balony, z produkcji których słynęło niegdyś Legionowo, a konkretnie ich kosze, zwane gondolami. Do lokalnej tradycji nawiązuje też logotyp, który jest symbolicznym przedstawieniem unoszących się w powietrzu balonów.

gondola legionowoNa dwóch poziomach centrum handlowego znajdzie się ponad 20 sklepów renomowanych polskich i światowych marek. Wśród najemców znajdą się m.in.: Piotr i Paweł, Media Expert, CCC, Martes Sport, Kik i Hebe. Na przybyłych klientów czekać też będzie podziemny parking samochodowy na 300 miejsc.

W związku z zaplanowanym na listopad tego roku otwarciem Gondoli, galeria przygotowała dla mieszkańców miasta liczne atrakcje. Wśród nich: konkursy – z lotem balonem jako nagrodą główną oraz balonowy festyn, który 3 września odbędzie się na terenie przed budowanym centrum.

render 2

Komentarze

1 komentarz

  1. Kacper odpowiedz

    To jednak przegrali sprawę o nazwę “Galeria Legionowo” z okazuje się, prawowitym właścicielem nazwy…
    A pro po, właśnie pojawił się baner na terenie projektowanej Galerii Legionowo o… poszukiwaniu najemców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *