Facebook


Nowe bukmacherskie typy – Fame MMA

2019-08-06 11:44:50

Fame MMA to niewątpliwie jedno z ciekawszych zjawisk na polskich arenach sportowych. Przyciąga coraz większą widownię, coraz ciekawszych zawodników oraz coraz większych bukmacherów, zainteresowanych sponsoringiem gal.

  1. Nowy wymiar walki – Fame MMA

  2. Postaw zakład

Nowy wymiar walki – Fame MMA

MMA niewątpliwie skradło serca wielu kibiców. Znaczna ich część zdecydowanie bardziej woli przyglądać się obecnie walkom MMA aniżeli pojedynkom bokserskim. Nawet największe gale boksu z herosami polskiego pięściarstwa gromadzą kilkukrotnie mniejszą publiczność niż gale MMA. To jednak nie wszystko. Gale MMA mają co najmniej kilka swoich oblicz i nie tylko o kategorię wagową tutaj chodzi. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się gale Fame MMA, czyli te, w których do walki stają celebryci, youtuberzy, raperzy, różnego typu influencerzy. Niezależnie od generalnej opinii społeczeństwa na temat tego typu walk, cieszą się one ogromną popularnością. Coraz więcej influencerów i byłych celebrytów decyduje się na udział w tego typu starciach, ponieważ upatrują w tym (całkiem słusznie) szansy na ponowne zwrócenie na siebie uwagi mediów i publiczności. Sportowa jakość walki w tym przypadku ma nieco mniejsze znaczenie, choć nie oznacza to, że uczestnicy nie przygotowują się do walk. Nie są oni jednak zawodowymi sportowcami, co również podnosi temperaturę rozgrywek, ponieważ nieco trudniej przewidzieć zwycięzcę. Na galach fame MMA wiele już było zaskoczeń…

Postaw zakład

Gale bokserskie były jednymi z tych rozgrywek, które cieszyły się największym zainteresowaniem ze strony graczy zakładów bukmacherskich. Zainteresowanie to naturalnie wręcz przeniosło się na walki MMA, w tym Fame MMA. Trzeba pamiętać, że sportem tym interesują się przede wszystkim ludzie młodzi, skorzy do ryzyka, których bawi obstawianie naprawdę trudnych do przewidzenia wyników. Bukmacherzy zauważyli to zainteresowanie i starają się dostosować do niego swoją ofertę. Coraz popularniejszym zjawiskiem jest sponsoring gal MMA właśnie przez zakłady bukmacherskie. Szczególnie zasadne jest to w przypadku młodych bukmacherów, którzy dzięki tego typu decyzją utrwalają wizerunek swojej marki jako młodej, odważnej, łamiącej schematy. W ten sposób, bez nachalnej reklamy bukmacher jest w stanie przekonać do siebie niejednego gracza, szczególnie jeśli jest on zainteresowany MMA. Coraz częściej bukmacherzy zabiegają o wyłączność zakładów na dane wydarzenie. W ten sposób krąg elitarności w połączeniu z nieszablonowością i ekstremalnymi emocjami obejmuje coraz większą liczba graczy.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *