Nowe wieści o CH HIT

2016-07-22 11:30:22

Wiele osób zastanawia się, kiedy nastąpi otwarcie galerii HIT w Nowym Dworze Maz. Oficjalnej daty jeszcze nie podano, ale znamy kolejne szczegóły dotyczące sklepów, które znajdą się w tym oczekiwanym przez wielu mieszkańców centrum handlowym.

Nie cichną echa związane z otwarciem nowej galerii w Nowym Dworze Mazowieckim. Co jakiś czas na wierzch wypływają nowe fakty na ten temat. Niedawno dowiedzieliśmy się o upadłości spółki MarcPol S.A., który miał być głównym operatorem spożywczym w CH HIT.

Wielu mieszkańców po ogłoszeniu przez media tej informacji zastanawiało się, czy HIT w ogóle powstanie. Uspokajamy. Nie ma to dużego znaczenia, jeśli chodzi o funkcjonalność galerii i plany z nią związane.

Jak informuje Marta Usielska – Head of Marketing CBRE sp. z o.o – nowym kluczowym najemcą nowodworskiej galerii będzie market Carrefour. Innym będzie też popularna sieć – Telepizza.

Centrum Handlowe HIT obfitować będzie w naprawdę atrakcyjne marki. Jak informowaliśmy już wcześniej w galerii pojawią się: Empik, Rossman, CCC, Pepco, H&M, Martes Sport, Play, InMedio, KIK, SMYK, Neonet, kawiarnia, lodziarnia, apteka, punkt z prasą, biuro podróży, pralnia, salon fryzjerski, myjnia samochodowa, sieciowy salon jubilerski, sklepy z odzieżą i akcesoriami, otwarty już JYSK czy budowany właśnie McDonald`s.

AB/Tygodnik Nowodworski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *