NOWY DWÓR MAZ. Zamiast artykułów spożywczych w szafce trzymał narkotyki

2023-04-17 11:01:52

Policjanci z nowodworskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 38-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny kryminalni znaleźli mefedron i marihuanę. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Praca operacyjna nowodworskich kryminalnych doprowadziła ich do osoby, która, jak wynikało z posiadanych informacji, miała posiadać w domu znaczną ilość narkotyków.

W piątkowy poranek funkcjonariusze udali się do jednego z bloków na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. W drzwiach mieszkania zauważyli wracającego do domu 38- latka, który był kompletnie zaskoczony wizytą mundurowych.

Podczas czynności, w jednej z szafek kuchennych kryminalni znaleźli plastikowe pudełko, gdzie jak się okazało był mefedron i marihuana. W mieszkaniu znaleźli też wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków. Policjanci zatrzymali mężczyznę, a ujawnione substancje zabezpieczyli.

38- latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za które grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim

Źrodło: KPP Nowy Dwór Maz. 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *