OSIEDLE PIXEL. Chcecie zamieszać ciekawiej?

2019-06-03 11:17:11

Nowe osiedle o nietuzinkowym stylu w doskonałej lokalizacji! Osiedle na wskroś innowacyjne, minimalistyczne w formie architektonicznej i różniące się od wszystkiego, co do tej pory widzieliście!

Spójność rozwiązań, niezwykła funkcjonalność pomieszczeń – oto kluczowe założenia tego wyjątkowego projektu!

A co powiesz na możliwość dowolnej aranżacji pomieszczeń? Co jeśli zaproponujemy Ci trzy różne warianty zagospodarowania 3 kondygnacji?

  • Bardzo ważnym atutem Osiedla PIXEL jest wysoki standard wykonania budynków i ich usytuowanie. Warto wiedzieć, że zaprojektowaliśmy domy tak, aby zapewnić Ci nieograniczony widok z okien na otaczającą przyrodę.
  • Funkcjonalność i ustawność pomieszczeń nie ma sobie równych na rynku. Co więcej, już na etapie budowy możesz wybrać 1 z 3 wariantów rozwiązania 3 kondygnacji, czyli strefy z pokojami.
  • Duże, wertykalne okna pozwalają zobaczyć więcej, wpuścić więcej światła i świeżego powietrza, m.in. przez otwierane drzwi balkonowe w każdym pokoju.
  • Oczekujesz wysokiego standardu? Świetnie! Proponujemy Ci zatem salon o wysokości ponad 3,60 m. To u nas standard, dzięki któremu poczujesz przestrzeń i wyjątkowość tego miejsca.
  • Dla uzyskania najwyższego komfortu postanowiliśmy zadbać również o Twoje samochody. Poza garażem, każdy apartament posiada dodatkowe miejsce parkingowe pod wiatą.
  • Wychodząc na przeciw Twoim potrzebom logistycznym, oferujemy dla każdego apartamentu wygodne, przestronne pomieszczenie techniczne na tyłach wiaty, służące do segregacji odpadów oraz jako mini-magazyn na narzędzia ogrodnicze, rowery i wszystko, czego możesz pozbyć się z garażu.
  • Warto wspomnieć, że wzdłuż inwestycji biegnie utwardzona, asfaltowa droga posiadająca latarnie wyposażone w oświetlenie typu LED. Prezentuje się zatem nowocześnie, daje komfort użytkowania oraz zapewnia bezpieczeństwo wieczorem i nocą.

 

 

Komentarze

1 komentarz

  1. Maciej odpowiedz

    Piękne te wiaty i skrzynki prądowe/gazowe. Brawa dla projektanta szczególnie za wyjście na mini ogródek (hop z balkonu). Głównemu architektowi życzę żeby sam tam zamieszkał. Pozdrawiam, Maciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *