Facebook


ZA MIEDZĄ. Otwarcie już w maju!

2015-11-19 5:50:22

MarcPol, H&M, CCC, Rossmann, Jysk, Play, McDonald`s i stacja Lotos – to tylko niektóre sklepy i punkty usługowe, które znajdą się w budowanym w Nowym Dworze Mazowieckim nowym Centrum Handlowe HIT. Jego otwarcie nastąpi w połowie przyszłego roku

Inwestorem projektu jest firma MarcPol – właściciel polskiej sieci supermarketów działających na rynku od ponad 27 lat.

– Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Poziom komercjalizacji budowanego Centrum przekracza 70 proc. docelowej powierzchni handlowej, a kolejne kilkanaście procent zostanie wynajęte w najbliższych tygodniach. Widzimy duże zainteresowanie ze strony różnych sieci planujących otwarcie własnej placówki w powstającym obiekcie. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi najemcami – poinformował naszą redakcję Zbigniew Grodzicki, dyrektor Działu Komercjalizacji  i Zarządzania w MarcPol S.A.

Powierzchnia najmu całego Centrum Handlowego sięgnie blisko 15 tys. m2 i będzie to największy obiekt handlowy w regionie. W Centrum Handlowym HIT znajdzie się około 50 sklepów najlepszych polskich i zagranicznych marek z branży odzieżowej, wyposażenia wnętrz, z artykułami sportowymi oraz supermarket spożywczy i drogeria. Wśród nich, m.in. sklepy: CCC, H&M, Marcpol, Martes Sport, Apteka Centrum, Inmedio, Rossman, Jysk, Play. Część lokali przewidzianych jest także dla najemców lokalnych. W całym obiekcie zatrudnienie znajdzie kilkaset osób.

Centrum Handlowe HIT zlokalizowane będzie przy skrzyżowaniu głównych dróg regionu (drogi krajowej – Gen. Thommee z drogą wojewódzką – ul. Warszawska). Znajdować się będzie kilkaset metrów od centrum Nowego Dworu Mazowieckiego oraz lotniska w Modlinie, w sąsiedztwie targowiska miejskiego. W pobliżu budowanego C.H. HIT planowane jest w najbliższym czasie duże osiedle mieszkaniowe.

– Ze względu na skalę inwestycji, kompleksowość oferty oraz nowe rozwiązania komunikacyjne, realizacja obiektu stworzy mieszkańcom regionu możliwość dokonywania wygodnych zakupów bez konieczności wyjazdu do Warszawy – dodał Zbigniew Grodzicki.

Na klientów Centrum Handlowego HIT czekać będzie wygodny parking na 400 miejsc oraz myjnia samochodowa. Dodatkowym uzupełnieniem inwestycji będą powstające przy wjeździe do obiektu: restauracja McDonald`s oraz stacja paliw Lotos.

Projekt architektoniczny powstającego C.H. HIT przygotowało krakowskie biuro projektowe ATT Architekci, a koncepcję komercyjną obiektu wykonała firma Mallson Polska, która zajmuje się też jego wynajmem. Generalnym Wykonawcą robót budowlnych jest giełdowa spółka Mirbud S.A.

Centrum Handlowe HIT zlokalizowane będzie przy skrzyżowaniu głównych dróg regionu (drogi krajowej - Gen. Thommee z drogą wojewódzką - ul. Warszawska).

Centrum Handlowe HIT zlokalizowane będzie przy skrzyżowaniu głównych dróg regionu (drogi krajowej – Gen. Thommee z drogą wojewódzką – ul. Warszawska).

red.

Komentarze

6 komentarzy

 1. pomidor odpowiedz

  Fajnie że będzie H&m lubię tam robić zakupy a teraz to już w ogóle będe miała blisko. O drazu na małe jedzonko do macdonalda:)

 2. koralina odpowiedz

  Fajnie by było żeby było kino, słyszałam od kilku osób że ma jednak być. To już w ogóle warto będzie czekać do tego sierpnia skoro tyle atrakcji tam będzie.

 3. natala odpowiedz

  Ja to nawet słyszałam o kinie to by była atrakcja:) Wiem tylko tyle że przesunięto otwarcie tej galerii z maja na sierpień, wiec dopiero latkiem będzie można się wybrać na jakieś zakupy.

 4. koralina odpowiedz

  Fajna sprawa, wreszcie wszystko będzie w jednym miejscu. Słyszałam, że w środku będą też dwie restauracje , kawiarnia i lodziarnia

 5. emma odpowiedz

  Otwarcie będzie 21 maja, a to już niedługo 🙂 Jak ten czas leci, niedawno zaczynali budowę a zaraz będziemy mieli nie lada atrakcję w naszym mieście 🙂

 6. zuza odpowiedz

  Którego maja dokładnie będzie otwarcie tej galerii hit ? Czy będą jakieś atrakcje z okazji otwarcia itp? Wybrałabym się z rodzinką:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *