Facebook
PIŁKA NOŻNA. Kadra prawie gotowa

2016-01-26 1:09:09

Przygotowujący się do rundy rewanżowej drugoligowi piłkarze Legionovii w ostatnią sobotę wygrali sparingowe spotkanie z czwartoligową stołeczną Polonią. Podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka wygrali 5-0.

Dwie bramki w tym sparingu zdobył Rafał Jnakowski, także dwie Bartosz Kowalski (młody zawodnik rezerw Legionovii) oraz jedną Rafał Wolsztyński. Ten ostatni strzelec gola, to kolejny zawodnik, którego na wiosnę zobaczymy w barwach Legionovii. Rafał Wolsztyński (napastnik) wraz z bratem bliźniakiem Łukaszem (pomocnik) zostali  piątym i szóstym nowym zawodnikiem Legionovii pozyskanym w zimowym oknie transferowym. – Być może kolejnym będzie 27-letni serbski obrońca Aleksandar Bajat. Sprawa wyjaśni się w ciągu kilku najbliższych godzin. Natomiast chorwacki obrońca Leon Leustek, po nieuzasadnionym spóźnieniu się za przygotowania przed sezonem został przesunięty do zespołu rezerw – informuje prezes klubu, Dariusz Ziąbski.

W najbliższą sobotę Legionovia, już w niemal kompletnym wiosennym składzie, zagra w stolicy kolejny sparing z rezerwami stołecznej Legii, które rywalizują aktualnie w III lidze.

JERZY BUZE

Fot. fotoMiD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *