Facebook


PIŁKA NOŻNA. Odpowiedz na pytanie i zgarnij książkę “A Ty będziesz Piłkarzem” z autografem

2021-06-02 11:59:55

Informowaliśmy już na naszych łamach, że Władysław Żmuda legenda polskiej piłki nożnej, ze wspaniałej drużyny Orłów Kazimierza Górskiego wydał swoją biografię. Nosi ona tytuł “A Ty będziesz Piłkarzem”. Współautorem tej pozycji jest legionowianin od urodzenia, red. Dariusz Kurowski

Biografia W. Żmudy, szczera do bólu, jest nie tylko przypomnieniem spotkań reprezentacyjnego stopera, ego wyidealizowanym autoportretem. To książka o człowieku z krwi i kości, niepozbawionym słabostek, grzechów i grzeszków, faktów, które dopiero na łamach tej pozycji ujrzały światło dzienne.

Tym bardziej miło nam poinformować, że dla Czytelników naszego tygodnika mamy miłą niespodziankę. Gratisową jedną książkę Władysława Żmudy z Jego autografem. Aby ją otrzymać wystarczy wziąć udział w mini konkursie i prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie. A brzmi ono następująco:

W ilu zagranicznych klubach w czasie swej piłkarskiej kariery występował Władysław Żmuda?

W jednym?

W dwóch?

W trzech?

Jedna z tych odpowiedzi jest prawidłowa i wystarczy ją przesłać mailowo ze swoim nazwiskiem na adres naszej redakcji. Wśród trafnych odpowiedzi rozlosujemy wspomianą biografię Władysława Żmudy z Jego autografem. 

J.BUZE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *