PIŁKA NOŻNA. Przedsezonowe przygotowania piłkarzy Legionovii

2017-07-01 6:00:06

We wtorek (27 lipca) legionowscy piłkarze odbyli pierwszy przedsezonowy trening. Chociaż kadra zespołu na nadchodzący sezon jest jeszcze nie znana, podopieczni trenera Mirosława Jabłońskiego musieli zakończyć krótkie urlopy i wznowić swoje treningi. Na treningu mogliśmy oglądać młodych piłkarzy znajdujących się na testach.


Znamy już najbliższych przeciwników Biało-żółto-czerwonych w fazie wstępnej Pucharu Polski. Legionowianie zmierzą się ze spadkowiczem z pierwszej ligi, Zniczem Pruszków, z którym będą się mierzyć w przyszłym sezonie w drugiej lidze. Dwa tygodnie po meczu ze Zniczem rusza liga. Pierwszym ligowym przeciwnikiem Legionovii będzie ZKS Olimpia Elbląg, z którą podopieczni trenera Jabłońskiego mierzyli się dwukrotnie w zeszłym sezonie. W pierwszym meczu obu drużyn padł remis w drugim zaś, drużyna z Legionowa uległa Olimpii 4 do 3.

Niestety o nowych nabytkach drużyny nadal nie ma konkretów, ale znamy nazwisko kolejnego piłkarza, który nie przedłużył kontraktu z Legionowskim klubem, jest nim Paweł Garyga, który reprezentował barwy popularnej Novii przez 3 lata. 25 letni pomocnik zagrał w barwach Legionovii 32 mecze i strzelił dwie bramki. Obecnie zawodnik przebywa na testach w Pogoni Siedlce.

Treningi ruszyły pełną parą, dla sympatyków legionowskich piłkarzy będzie to ciężki okres wyczekiwania na ogłoszenie ostatecznego składu zespołu a zarazem okres wyczekiwania na nadchodzący wielkimi krokami sezon.

KT
Fot. FotoMiD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *