Facebook


PIŁKA NOŻNA. Sukces młodych piłkarzy Serocka

2016-02-23 6:57:51

W sobotę w hali DOSiR Praga-Północ w Warszawie odbył się halowy turniej piłki nożnej „Błyskawica Cup” dla zawodników z rocznika 2004. W turnieju wzięły udział dwie drużyny reprezentujące Akademię Piłkarską Sokół OSiR Serock.

Obie drużyny składały się z zawodników grupy A trenera Tomasza Luksa. W turnieju wzięło łącznie udział 8 drużyn, rywalizujących początkowo w dwóch grupach (I i II) po 4 zespoły. Następnie drużyny z pierwszych dwóch miejsc w każdej grupie awansowały do grupy finałowej (A), a pozostali rywalizowali w grupie B. Nasze drużyny Sokół I i Sokół II zajęły w fazie początkowej drugie miejsca w swoich grupach, dzięki czemu oba zespoły awansowały do fazy finałowej. W finałach nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze i ostatecznie zajęliśmy I oraz III miejsce w turnieju. Niewiele zabrakło, abyśmy zajęli dwa pierwsze miejsca. Łącznie odnotowaliśmy tylko jedną przegraną w całym turnieju, w ostatnim spotkaniu Sokoła II z KS Wesołą.

Dzięki świetnej postawie nasi chłopcy zdobyli także wszystkie nagrody indywidualne w turnieju. Najlepszym strzelcem z siedmioma zdobytymi bramkami został Kacper Stępkowski (Sokół I), a głosami trenerów wszystkich drużyn wybrani zostali: najlepszy zawodnik turnieju – Jakub Kopacz (Sokół II) oraz najlepszy bramkarz turnieju – Oliwier Dłużniewski (Sokół II). Warto dodać, że w grupie A trenują chłopcy z roczników od 2004 do nawet 2007, więc zwycięstwo w rywalizacji z w większości starszymi i większymi chłopcami jest dla nich sukcesem! Grupę A Akademii Sokoła OSiR Serock reprezentują: Oliwier Dłużniewski, Michał Jeż, Jakub Kopacz, Mateusz Kujawka, Szymon Kurcz, Daniel Malanowski, Mikołaj Małkiewicz, Jakub Nalazek, Michał Oktaba, Antoni Ostrowski, Marcin Rozkosz, Tomasz Sperczyński, Kacper Stępkowski, Karol Szachna, Albert Taperek, Michał Winnicki – trener Tomasz Luks.

źródło: www.serock.pl

Komentarze

2 komentarze

  1. grażynka odpowiedz

    brawo chłopaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *