PŁYWANIE. „Delfinki” na podium

2016-11-02 10:34:59

W ostatnią sobotę na pływalni 50- metrowej w Wodnym Parku „Aquarium” w Ostrołęce, odbyły się V otwarte mistrzostwa miasta o Puchar Prezydenta Miasta. Były to drugie zawody w tym sezonie, na których wystartowało 327 zawodników i zawodniczek z 27 siedmiu klubów pływackich.

UKS „Delfin” Legionowo reprezentowało pod opieką Piotra Cesarczyka 5 zawodników i 1 zawodniczka : Alicja Trzaska, Daniel Szulc, Jakub Zieliński, Marcin Zieliński, Filip Zabagło i Rafał Smoliński.

Nasi zawodnicy spełnili oczekiwania szkoleniowca. Wszyscy poprawiali swoje rekordy życiowe. Na podium stanęli Marcin Zieliński, który na 50 m stylem klasycznym z czasem(46,93) zajął I miejsce, Filip Zabagło, który na podium stawał dwukrotnie, na 50 m stylem grzbietowym z czasem (38,60) zajął II miejsce i na 50 m stylem motylkowym z czasem (39,18) zajął również II miejsce.