Facebook

PŁYWANIE. Delfinki z „życiówkami”

2016-06-06 3:06:33

W dniach 03-04 czerwca 2016 w Parku Wodnym „Warszawianka” na pływalni olimpijskiej odbyły się Mistrzostwa Warszawy roczników 2002 i młodszych. Te cykliczne zawody jak zwykle zgromadziły ogromną liczbę zawodników. Na starcie pojawiło się 770 zawodników i zawodniczek z 67 klubów z całego kraju i zagranicy.

Gościem specjalnym zawodów był wielokrotny Mistrz Polski i reprezentant kraju na Igrzyska Olimpijskie w Rio w stylu grzbietowym Radosław Kawęcki.
Nasz legionowski klub UKS „ Delfin” pod opieką trenera Piotra Cesarczyka reprezentowali zawodnicy: Emilia Piaseczna ,Aleksandra Skonieczna, Alicja Trzaska, Filip Zabagło, Marcin Zieliński, Franek Cierniak, Mikołaj Lewandowski, Adam Jasiul oraz poza konkurencją, żeby uaktualnić swoje czasy w rankingu przed letnimi Mistrzostwami Polski, Marta Chudorlińska i Igor Szulich.

Nasi pływacy znacznie poprawili swoje rekordy życiowe i mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Na podium zawodów stanęli zajmując miejsce III na dystansie 50m stylem klasycznym – Emilia Piaseczna (36.68) oraz Marcin Zieliński (37.31) na 50m stylem dowolnym.

(red.)

Fot. archiwum klubu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *