PŁYWANIE. Zakończenie sezonu 2014-2015 UKS “Delfin” Legionowo

2015-10-12 3:36:45

W dniu 11 października w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Legionowie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu UKS Delfin Legionowo, na którym nie zabrakło przedstawicieli władz Legionowa oraz przedstawicieli sponsorów.

 

Obecny był prezydent miasta Pan Roman Smogorzewski, zastępca prezydenta Pan Piotr Zadrożny, prezes KZB Pani Irena Bogucka jak również przyjaciele, współpracownicy, sympatycy, rodzice, władze klubu oraz wreszcie zawodniczki i zawodnicy, bo to oni właśnie byli głównymi bohaterami tej uroczystości. Zakończenie prowadził prezes i trener UKS Delfin Rafał Perl w towarzystwie trenera Daniela Krepsa i trenera Piotra Cesarczyka. Najlepsi zawodnicy klubu otrzymali puchary, medale i nagrody ufundowane przez Władze Klubu.

Najlepszy zawodnik UKS Delfin to niezmiennie od wielu lat Dawid Szulich – Mistrz Polski Seniorów na 50 m i 100 m stylem klasycznym oraz uczestnik Letniej Uniwersjady w Gwangju w Korei. Specjalne wyróżnienie otrzymała także młodziutka, świetnie zapowiadająca się zawodniczka Marta Chudorlińska, która w ubiegłym sezonie była finalistką zimowych i letnich Mistrzostw Polski 14-latków! Pozostali wyróżnieni to: trenująca na co dzień w SMS Oświęcim Urszula Jasiul, Igor Szulich, Aleks Strzeszewski, Adrian Kaczmarczyk, Natalia Makowska, Barbara Serafin, Jaśmina Khan, Emilia Piaseczna, Kacper Senkowski, Rafał Smoliński, Weronika Siemek, Adam Jasiul, Mikołaj Lewandowski, Kacper Mrozek, Franek Cierniak, Filip Zabagło oraz Daniel Szulc. Wręczono szczególnie serdeczne podziękowania dla osób i firm wspierających UKS Delfin Legionowo. Nie obyło się również bez bardzo wzruszających chwil. Swoją obfitującą w wiele sukcesów karierę oficjalnie zakończył wieloletni zawodnik klubu Michał Perl, który powiedział wiele ciepłych słów pod adresem swoich trenerów i podziękował im za lata współpracy, trenowania i wychowania przez sport, które to, jak sam stwierdził, ukształtowało go jako człowieka i ukierunkowało na życie. W szczególnie emocjonalny sposób pożegnał się ze swoim ojcem-trenerem, z którym przez wiele lat prowadzili systematyczne treningi, brali udział w zawodach, a potem przyszły pierwsze sukcesy, zwycięstwa i medale. Naprawdę było się czym pochwalić. Michał pożegnał się również z klubem i udzielił kliku cennych wskazówek swoim młodszym klubowym kolegom. Była to chwila licznych wspomnień dla wszystkich obecnych.

Zakończenie sezonu to także moment podsumowania dokonań sportowych, wychowawczych, organizacyjnych oraz upowszechniających pływanie w Legionowie i powiecie legionowskim przez UKS Delfin. Na koniec życzmy sobie wzajemnie wiele zapału i energii do dalszej pracy na rzecz naszej pływackiej społeczności. Życzymy również sobie wielu sukcesów, realizacji wszystkich planów oraz ustanawiania kolejnych rekordów życiowych, radości z pływania, trenerom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom młodych pływaków wytrwałości we wspieraniu swoich pociech realizujących w naszym klubie wspaniałą pasję.

UKS Delfin

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *