Facebook

PŁYWANIE. Zwycięstwa najmłodszej – ”Delfinki” w stolicy

2019-06-05 11:30:22

Udany start Antosi Pietuch na „Warszawiance” Fot. Archiwum klubu

W ostatni piątek i sobotę 50- metrowej pływalni „Warszawianka- Wodny Park”, odbyły się zawody pływacki. Rywalizowało 727 zawodników i zawodniczek z 56 klubów pływackich


UKS „Delfin” Legionowo reprezentowało czworo zawodników: Alicja Trzaska, Natalia Startek, Antonina Pietuch oraz Filip Zabagło. Nasi zawodnicy rywalizowali w piątek na dystansach 100 m. Na pochwałę zasługuje Antonina Pietuch, która na 100m stylem grzbietowym zajęła I miejsce z wynikiem(1:34,55). W sobotę na dystansach 50m nasi zawodnicy zaprezentowali się również z jak najlepszej strony, bili swoje rekordy życiowe, a po raz kolejny I miejsce na 50m stylem grzbietowym zajęła Antonina Pietuch z czasem(44,48), a na 50m stylem motylkowym zajęła III miejsce z czasem(46,55). Udane starty w piątek i sobotę pozwoliły naszej zawodniczce na zajęcie III miejsca z wynikiem 455 punktów w kategorii wiekowej 9 lat.
Pozostałej trójce „Delfinków” nie udało się wdrapać na podium zawodów, ale uzyskiwali niezłe wyniki poprawiali swoje rekordy życiowe. Gratulujemy.

(red.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *