Facebook

PŁYWANIE. „Życiówki” i medale –  „Delfinki” w Ciechanowie

2017-12-19 2:41:32

Zawodnicy UKS „ Delfin „ Legionowo uczestniczyli w sobotę i niedzielę w świątecznych zawodach pływackich w Ciechanowie


Starty należy zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ naszym pływakom udało się poprawić wiele rekordów życiowych oraz miejsca na podium ( złote medale, 1 srebrny i 4 brązowe). Miejsca Na starcie pojawiło się 285 zawodników z 25 klubów.
Klub UKS” Delfin” Legionowo, pod opieką trener»w Piotra Cesarczyka i Daniela Krepsa, reprezentowała 8- osobowa grupa młodych pływaków: Alicja Trzaska, Kaja Marońska , Natalia Startek a także Mikołaj Lewandowski, Adam Jasiul, Daniel Szulc, Kacper Mrozek, i Filip Zabagło.
Najlepiej zaprezentowali się : Filip Zabagło, który zdobył 1. miejsce za 100 m stylem grzbietowym i 3. miejsce za 50 metrów stylem motylkowym . Na najwyższym stopniu podium uplasował się Mikołaj Lewandowski  za 50 m stylem grzbietowym oraz Kacper Mrozek (1. miejsce za 400m stylem dowolnym ). Alicja Trzaska zajęła 2. miejsce  za 100m stylem grzbietowym i 3 miejsce za 50m stylem grzbietowym. Na trzecim stopniu podium mogliśmy zobaczyć 2 razy Adama Jasiula, który zdobył odpowiednio za 100 m stylem klasycznym i za 200m stylem klasycznym. (red.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *