PO SĄSIEDZKU. Prawko zdasz w Nowym Dworze!

2015-07-29 1:44:23

Powstanie kolejny oddział terenowy WORD-u na Mazowszu. Decyzją radnych województwa mazowieckiego jeszcze w tym roku mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic będą mogli zdawać egzamin na prawo jazdy. Siedziba ośrodka będzie się mieścić niedaleko dworca PKP.

– Nowe oddziały to przede wszystkim wygoda dla egzaminowanych. Nie ukrywajmy, że dojazd do innego miasta to nie tylko dodatkowe koszty, ale i stres – powiedział marszałek Adam Struzik.

Powstanie oddziału warszawskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Dworze Mazowieckim to dobra wiadomość zarówno dla mieszkańców powiatu nowodworskiego, jak i sąsiednich powiatów. Niektórzy z nich do najbliższego ośrodka egzaminowania kierowców mieli do tej pory nawet ponad 30 km. W Nowym Dworze będzie można zdawać egzaminy na kat. AM, A1, A2, A, B1 oraz B.

Jak informuje Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, jeszcze w tym roku powstanie również oddział terenowy WORD-u Płock w Sochaczewie. Obecnie na terenie województwa działają już cztery takie oddziały terenowe: w Mławie (oddział terenowy WORD-u w Ciechanowie), Zwoleniu i Kozienicach (oddziały terenowe WORD-u w Radomiu) oraz Garwolinie (oddział terenowy WORD-u w Siedlcach).

źródło: Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *