Facebook


Półbuty, botki czy trampki, czyli idealne obuwie na wiosnę

2017-04-04 7:41:01

Wiosenna, ciepła i słoneczna pogoda wymaga nie tylko zamiany okrycia wierzchniego na lżejsze, ale również zrzucenia z nóg kozaków na rzecz zdecydowanie bardziej wygodnych butów typu półbuty czy trampki. Ze względu na to, iż wraz z nastaniem cieplejszej pogody wzrasta liczba osób uprawiających aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, dlatego też znaczna część z nich zaopatruje się w typowo sportowe obuwie.

Na rosnące preferencje klientów odpowiadają liczne firmy i marki obuwnicze posiadające w swej ofercie szeroki wybór butów na każdą okazję. W tym sezonie na szczególną uwagę pod względem zróżnicowania fasonów, kolorów oraz wzorów zasługują buty Tamaris. Marka ta znana jest bowiem jako producent wyjątkowo interesującego obuwia z wykorzystaniem klasycznych i nowatorskich rozwiązań.

Półbuty i botki, czyli szeroki wachlarz wzorów i form

Buty Tamaris to przede wszystkim bogaty wybór odpowiednich na wczesną wiosnę botków oraz półbutów przeznaczonych dla różnego rodzaju kobiet preferujących zarówno klasyczne, jak również nowoczesne rozwiązania.

Botki oferowane przez tego producenta to przede wszystkim wykonane z czarnej, naturalnej lub sztucznej skóry modele na płaskiej podeszwie, grubym obcasie lub koturnie doskonale komponujące się zarówno ze spodniami dżinsowymi, jak też ołówkową lub skrojoną w formie trapezu spódnicą. Tego rodzaju botki mogą być również wykonane z dwóch rodzajów materiałów, jak czerń i beż lub brąz, co stanowi dodatkowy element dekoracyjny.

Alternatywą wysokich zwykle do linii łydki botków są dosyć niskie, odsłaniające kostkę półbuty. Ze względu na charakter oraz formę znakomita większość tego rodzaju obuwia wykonana jest z wykorzystaniem tradycyjnych, klasycznych rozwiązań. Wykonane z czarnej skóry półbuty na słupku lub obcasie mogą być noszone do przeznaczonej do codziennego użytkowania spódnicy, natomiast półbuty na płaskiej podeszwie doskonale komponują się z wszelkiego rodzaju, mniej lub bardziej eleganckimi spodniami.

Fot 2 Trampki netButy sportowe na trening i na co dzień

Ze względu na swoją specyfikę, buty sportowe, do których można zaliczyć zarówno obuwie typu adidas, tenisówki czy trampki coraz częściej wybierane są do codziennego noszenia. Wygodne, zapewniające dobrą przyczepność do podłoża buty dobrze prezentujące się w zestawieniu z dżinsami, legginsami, rybaczkami czy wreszcie szortami cieszą się niesłabnącą popularnością, dlatego też znaczna część marek obuwniczych rokrocznie prezentuje nowe, udoskonalone modele tego rodzaju butów.

Sportowe buty Tamaris takie jak tutaj http://lamoda.pl/katalog/buty/tamaris-m, to jeden z niewątpliwych hitów nadchodzącego sezonu ze względu na zróżnicowanie pod względem fasonów oraz zastosowanych zestawień kolorystycznych. Doskonałym przykładem tego rodzaju butów są całkowicie białe, klasycznie wykonane buty sportowe inspirowane tradycyjnymi, klasycznymi rozwiązaniami. Interesującą alternatywą klasyki w tym wypadku są trampki na sznurkowej podeszwie wykonane z oryginalnego, jasnozłotego materiału. Tego rodzaju buty, aczkolwiek posiadają sportowy charakter można zestawiać również z letnią spódnicą czy sukienką z delikatnego, pastelowego materiału.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *