Polecane zabiegi na twarz z wykorzystaniem medycyny estetycznej

2022-12-28 7:58:04

Obecnie coraz więcej osób korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ w ten sposób można zadbać o swój wygląd, poprawić pewne niedoskonałości, lepiej poczuć się we własnym ciele i podnieść swoją samoocenę. Przedstawiamy polecane zabiegi na twarz z wykorzystaniem medycyny estetycznej. 

Botox na kurze łapki

Pierwszym polecanym i popularnym zabiegiem jest botox na kurze łapki. Niestety kurze łapki (czyli zmarszczki mimiczne w kącikach oczu) pojawiają się powoli po 25 roku życia i pogłębiają wraz z wiekiem. Dzieje się tak ze względu na spadek kolagenu i wiotczenie skóry. Celem zabiegu na kurze łapki z toksyną botulinową jest zniwelowanie tych zmarszczek mimicznych, a tym samym odmłodzenie twarzy. Całość zabiegu zajmuje 30 minut, a sama aplikacja wypełniacza maksymalnie 10 minut. Nie ma żadnych blizn i brzydkich śladów. Efekty widać zwykle po 10-14 dniach i utrzymują się one od 3 do 8 miesięcy, a później zabieg trzeba powtórzyć. Sprawdź koniecznie ofertę na stronie: https://fabskin.pl/botox-usuwanie-kurzych-lapek/ 

Powiększanie ust

Powiększanie ust to zabieg popularny głównie wśród młodych kobiet i pań w średnim wieku, którym zależy na poprawie swojego wyglądu i dopasowaniu go do własnych oczekiwań. Powiększanie i modelowanie ust wykonywane jest przy pomocy kwasu hialuronowego. Po zabiegu usta wyglądają nie tylko bardzo atrakcyjnie, ale także świeżo, a niewielkie zmarszczki wokół nich spłycają się. Sprawdź powiększanie ust w klinice Fabskin Warszawa

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym

Modelowanie twarzy to zabieg również polegający na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego, bez żadnych nacięć lub blizn. Jest to zabieg bezinwazyjny, liftingujący, dzięki któremu uzupełnione są braki kwasu hialuronowego. Modelowanie twarzy jest polecane wszystkim osobom, którym zależy na poprawie wyglądu i niwelowaniu oznak starzenia się skóry. 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg znany już od 1952 roku, a od tamtego czasu oczywiście zmodyfikowany. W trakcie tego zabiegu w głąb skóry wstrzykiwane są składniki aktywne, dzięki czemu zmarszczki są znacznie mniej widoczne, a twarz wygląda na młodszą i atrakcyjniejszą. Kondycja skóry ulega poprawie, ale bez interwencji chirurgicznej. W ten sposób zabieg jest idealny dla tych, którzy obawiają się poważniejszych operacji. 

Wolumetria twarzy

Niestety już po 20 roku życia, twarz staje się coraz mniej jędrna, a produkcja kolagenu spada z każdym rokiem. W wieku 35 lat zmienia się przez to owal twarzy. Z pomocą może przyjść wolumetria twarzy, której celem jest właśnie poprawa kształtu buzi. Skóra po zabiegu jest pełniejsza, bardziej jędrna i elastyczna, a także nawilżona. Zabieg jest bezinwazyjny i niechirurgiczny, przeznaczony głównie dla kobiet w wieku 35-40 lat. Ogromną zaletą jest możliwość zlikwidowania tzw. drugiego podbródka, który pojawia się wraz z wiekiem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *