POWIAT. Dwie osoby zatrzymane z narkotykami

2016-03-15 7:11:03

W minionym tygodniu policjanci z Legionowa i Jabłonny w przeciągu dwóch dni zatrzymali dwie osoby, które posiadały amfetaminę i marihuanę. Działania podjęte przez funkcjonariuszy doprowadziły do zabezpieczania narkotyków i przedstawienia 20-letniemu Danielowi L., oraz 20-letniemu Kamilowi K., zarzutów posiadania środków odurzających za co grozi im teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek 8 marca policjanci z komendy powiatowej w trakcie codziennego patrolu miasta Legionowa podjęli legitymowanie młodego mężczyzny. W trakcie kontroli osobistej przy 20-latku ujawniono narkotyki. Po zbadaniu okazało się, że Kamil K., posiadał przy sobie w odzieży ponad gram amfetaminy. 20-latka zatrzymano w celu realizacji dalszych czynności.

Kolejne narkotykowe zatrzymanie miało miejsce w czwartek 10 marca na terenie Jabłonny. Policjanci służby patrolowej tegoż komisariatu w trakcie kontroli pojazdu u jednego z mężczyzn znaleźli fifkę z zawartością suszu roślinnego. Badanie przeprowadzone w komisariacie policji potwierdziło, że jest to marihuana. W tym przypadku miłośnikiem narkotyków okazał się 20-letni Daniel L., mieszkaniec Warszawy.

Po wykonaniu czynności w przedmiotowych sprawach śledczy przedstawili osobom zarzuty. Mężczyźni przyznali się do winy. Odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających, za co może im grozić kara do 3 lat więzienia. Policjanci sprawdzą również w jaki sposób mężczyźni weszli w posiadanie zabronionych prawem substancji.

Oprac. JR

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *