Facebook


POWIAT. Grabiec zrzekł się mandatu

2015-10-30 3:48:27

Poseł Jan Grabiec rozpoczął obrady XI sesji Rady Powiatu w Legionowie. W swoim wystąpieniu poinformował o zrzeczeniu się mandatu radnego powiatowego oraz o działaniach, jakie na rzecz regionu podjął sprawując funkcję wiceministra administracji i cyfryzacji.

Poseł Jan Grabiec jako wiceminister podejmował decyzje z zakresu administracji samorządowej, stąd musiał zrzec się mandatu radnego powiatowego.

Podczas XI sesji Rady Powiatu w Legionowie jako pierwszy zabrał głos Jan Grabiec. Przedstawił i podsumował swoje działania podczas pracy w ministerstwie administracji i cyfryzacji. Za najważniejsze sukcesy uznał doprowadzenie do rozpoczęcia prac nad przebudową legionowskiego odcinka drogi krajowej nr 61 oraz przegłosowanie w sejmie ustawy metropolitalnej. Ten ostatni dokument zatwierdził już swoim podpisem prezydent Andrzej Duda. Za wypracowanie ustawy metropolitalnej był odpowiedzialny właśnie Jan Grabiec.

Podczas wystąpienia nawiązał on również do zwycięskiej kampanii wyborczej do sejmu. Poinformował, że wciąż mieszkańcy gratulują mu dobrego wyniku – na swojej liście, mimo ostatniego miejsca, osiągnął drugi wynik – wyprzedziła go tylko “jedynka”, czyli marszałek Kidawa-Błońska. Dziękując za serdeczności i głosy poparcia zadeklarował, że wciąż z równie wielkim zaangażowaniem będzie służył powiatowi i całej Polsce.

Powiat Legionowski

Komentarze

3 komentarze

  1. Karol odpowiedz

    Proponuję wszystkim publikowanie na bieżąco wyników głosowania posła Grabca i Błaszczaka. Bądźmy mądrzy przed szkodom, monitorujmy działania polityków na bieżąco, by wiedzieli że nie ma ciepłych posadek gdy się coś w sejmie nie uda. By głosowali zgodnie ze swoim sumieniem a nie nakazami partii. By też potem mogli spokojnie spojrzeć w twarz swym wyborcom.

  2. buba odpowiedz

    tak dobrze żarło i zedechło……I .konfabulacjom nie było końca 🙂

  3. . odpowiedz

    Poseł? A kiedy złożył ślubowanie? i ciekawe w jakim lokalu? Autor się trochę chyba pospieszył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *