POWIAT. KONKURS – wygraj okulary do wirtualnej rzeczywistości!

2017-07-30 3:30:02

Zapraszamy do KONKURSU „Aplikacja Turystyczna Powiatu Legionowskiego”. Do wygrania 50 szt. okularów VR typu cardboard (Virtual Reality).


Bezpłatna turystyczna aplikacja mobilna „Powiat Legionowski” to informacja turystyczna w twoim smartfonie. Obok bazy hotelarskiej, gastronomicznej i atrakcji turystycznych znajdziecie w niej mapę żeglowną Jeziora Zegrzyńskiego. Dzięki aplikacji możecie też odwiedzić powiat legionowski wirtualnie, za pomocą modułu Virtual Reality, w którym przy użyciu specjalnych okularów będziecie mogli zobaczyć kilkadziesiąt panoram sferycznych naszego regionu.

Żeby zdobyć okulary do wirtualnej rzeczywistości należy:
1. Zainstalować aplikację Powiat Legionowski, pobierając ją ze sklepu Google Play lub AppStore.
2. Znaleźć w niej 3 atrakcje turystyczne (miejsca) w powiecie legionowskim.
3. Zrobić zrzut ekranu (screenshot) jednej z nich.
4. Napisać maila na konkurs@powiat-legionowski.pl, w którym należy wymienić te 3 atrakcje i załączyć zrzut ekranu jednej z nich, a w tytule maila wpisać: Konkurs aplikacja Powiatu Legionowskiego – atrakcje.

Na wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałku 31 lipca 2017, do godz. 12.00. Nagrodę w postaci okularów do wirtualnej rzeczywistości otrzyma pierwsze 50 osób, które zainstalowały na swoim smartfonie aplikację „Powiat Legionowski” i przesłały na adres konkurs@powiat-legionowski.pl maila zgodnego z powyższymi wytycznymi.

Uwaga:
do treści maila należy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu „Aplikacja Turystyczna Powiatu Legionowskiego”! zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się ze zwycięzcami w celu uzyskania adresu, na który należy przesłać nagrodę.
Powodzenia!

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach konkursu „Aplikacja Turystyczna Powiatu Legionowskiego” jest Powiat Legionowski, z siedzibą Starostwa Powiatowego przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo. Dobrowolnie podane dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia ww. konkursu. Osobom biorącym udział w konkursie przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *