Powiat Legionowski z nowym logo

2016-07-05 6:47:38

Powiat Legionowski zmienił system identyfikacji wizualnej. Nowe logo zaprojektowała Monika Kosewska z Wydziału Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Nowe logo jest odpowiedzią na obowiązujące standardy promocyjne oraz potrzebę skutecznej komunikacji z otoczeniem. Jest stylowe i funkcjonalne. Kolorystycznie zostało zsynchronizowane z herbem i flagą powiatu. Nawiązuje do najbardziej charakterystycznej części krajobrazu naszego powiatu, leżącego w jego sercu Jeziora Zegrzyńskiego. Unikalne cechy powiatu, jakimi logo chce się komunikować z odbiorcą, to spokój, bezpieczeństwo, czyste środowisko i wysoki standard życia mieszkańców. Spójne z tymi wartościami oraz misją i wizją, zapisanymi w strategii powiatu jest hasło pozycjonujące: Powiat legionowski – przystań w sercu Mazowsza.

– W trakcie przeprowadzonej wśród mieszkańców powiatu sondy ulicznej ankietowani pozytywnie ocenili projekt – Bardzo fajne i pomysłowe logo. W uniwersalny i klarowny sposób zobrazowuje region. Sprawia, że nasz powiat kojarzy się z dobrym i przyjaznym miejscem do życia – powiedziała Kamila Zielińska.

Starostwo czeka na Państwa pomysły i propozycje akcji promujących nasz powiat z wykorzystaniem nowego logo pod adresem promocja@powiat-legionowski.pl.

Powiat Legionowski

Komentarze

9 komentarzy

 1. David odpowiedz

  Marudzicie – popatrzcie na poprzednie logotypy nazywane piktogramami, to logo to krok milowy. I do tego powiat to nie tylko Legionowo. Na szczęście 🙂

 2. andrado odpowiedz

  No proszę. Powiat ma herb, flagę a teraz jeszcze logo.
  Pięknie, k…, pieknie.

  1. Realista odpowiedz

   No przecież ktoś musi zarobić 🙂

 3. ornitolog odpowiedz

  ja bym postawił na jakiegoś ptaka np. wróbla……… cha cha cha

 4. Tadeusz Stolarek odpowiedz

  Ta łódka i woda znakomicie obrazują zeszło tygodniowy efekt ulewy na ulicach Legionowa

 5. m odpowiedz

  Trochę bieda z tym logo, chociaż (niestety) nie odbiega poziomem od innych logo gmin i powiatów.

 6. neutralna odpowiedz

  a ja jestem grafikiem – i chce mi się płakać ..

  1. marko_o odpowiedz

   Zamiast płakać zaprezentuj coś ciekawego. Ocenimy.

 7. Łowca odpowiedz

  Czyste środowisko? Jestem wędkarzem i z chęcią mogę im podrzucić do folderów reklamowych zdjęcia z “pięknych i czystych plaż czy innych czystych miesc” z “Jeziora Zegrzyńskiego”. Hipokryci.

  Poza tym w ogóle ta łodka z mazurami mi się kojarzy, z jakimś Giżyckiem a nie Legionowem. Może to symbolizuje tonącą łódź jaką jest Legionowo z aferami jego włodarzy, włącznie z SMLW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *