POWIAT. Majówka nad Narwią za Sikorami

2022-05-15 3:55:24

Długi weekend to doskonała okazja do rowerowych wycieczek na łono natury. Niestety oprócz chwytania pierwszych promieni słońca, niektórzy musieli chwycić się za głowy, gdy zamiast odkrywania walorów natury, odkryli leśne wysypiska…


Wolne dni oraz pogoda sprawiły, że tysiące mieszkańców naszego powiatu udały się na wypoczynek. Wojna na wschodzie oraz niepewność, co do tego czy uda się związać koniec z końcem, sprawiły jednak, że wiele osób nie wybrało się na zagraniczne wojaże ale postanowiło odkrywać walory najbliższej okolicy. Zaroiło się od wczasowiczów nad Jeziorem Zegrzyńskim oraz nad brzegami Wisły oraz Narwi. A tysiące rowerzystów przemierzały ścieżki powiatu legionowskiego.


Jak się okazało, niektórzy oprócz zachodów słońca i innych pięknych widoków, odkryli także inne niesamowite zjawiska. Zapewne będą o nich długo pamiętać tak jak jeden z naszych czytelników, który przysłał zdjęcia do redakcji, z wycieczki rowerowej w okolice Sikor. Twierdzi, że znalazł tam chyba lądowisko istot z innej planety, bo aż trudno uwierzyć, że taki śmietnik potrafią pozostawić po sobie mieszkańcy Ziemi.

Wojciech Dobrowolski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *