POWIAT. Piątek pełen stłuczek

2016-01-18 12:23:14

Od piątku do niedzieli (15-17 stycznia) doszło do 6 kolizji na terenie powiatu legionowskiego, z czego w samym tylko dniu poprzedzającym weekend było aż 5 stłuczek. Na szczęście obyło się bez poważniejszych wypadków, a najczęstszym powodem kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków pogodowych panujących na drodze.

W piątek, najprawdopodobniej w wyniku pogorszenia się warunków drogowych w związku z załamaniem się pogody, doszło w naszym powicie do aż 5 kolizji drogowych. Już o 5.50 nad ranem na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej z Piłsudskiego doszło do wymuszenia pierwszeństwa i kolizji opla corsy z toyotą RAV4.

Do kolejnego zdarzenia doszło kilka godzin później o 11.30 na ulicy Mrugacza również w Legionowie. Hyundai getz najechał na tył volvo C70. Obaj kierowcy byli trzeźwi, a kierowca koreańskiego pojazdu został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł.

O 15.30 na Zegrzyńskiej w Legionowie kierowca audi a6 uderzył w tył skody fabii. Kierowcy byli trzeźwi, a sprawca kolizji otrzymał 250 zł mandat.

O16.35 na ulicy Zegrzyńskiej w Legionowie doszło do mini karambolu z udziałem trzech osobówek. Fiat panda uderzył w tył citroena, który z kolei uderzył w toyotę. Wedle oceny policji nie zachowanie należytej odległości, nadmierna prędkość, jak i warunki pogodowe były przyczyną powyższego zdarzenia. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, a sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 450 zł.

Do ostatniego zdarzenia w piątek doszło o 17.35 na skrzyżowaniu ulic Modlińska z Chotomowską w Jabłonnie. Kierowca forda mondeo wyjeżdżający z ulicy Chotomowskiej wymusił pierwszeństwo w wyniku czego jadąca ulicą Modlińską skoda uderzyła w amerykańskie auto. Obaj kierowcy byli trzeźwi, natomiast kierowca forda został ukarany mandatem karnym w kwocie 300 zł.

W niedzielę 17 stycznia o godzinie 5.50 nad ranem w Legionowie na ul. Zegrzyńskiej chryslera, który najprawdopodobniej wjechał na czerwonym świetle uderzył w tył volkswagena golfa. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w kwocie 250 zł.

JR

Komentarze

1 komentarz

  1. Jurkiewicz odpowiedz

    Przykre jest to ze ciągle są podawane złe informacje na temat wypadku który miał miejsce w niedziele. Nie mam pojęcia skąd to bierzecie ale radzę poszukać lepszego informatora. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *