POWIAT. Policja podsumowuje Akcję Znicz

2015-11-02 7:20:32

W tym roku akcja policji trwała od piątku 30 października od 6.00 rano do poniedziałku 2 listopada do 22.00. Tegoroczne święto zmarłych pod względem statystyk policyjnych można podsumować w trzech słowach – spokojnie, za szybko.

 

– Żadnego wypadku nie odnotowaliśmy w przeciągu tych 3 dni. Ani żadnych kolizji jeżeli chodzi o tereny przyległe do cmentarzy. Na chwilę obecną nie posiadamy też żadnych informacji, żeby na terenie cmentarzy w naszym powiecie doszło do jakiejkolwiek kradzieży. A przecież mogło dojść do jakiejś kradzieży kieszonkowej, kradzieży mienia, czy też kradzieży wiązanek lub kwiatów. Na chwilę obecną nie posiadamy takich informacji – przekonuje Artur Bartczak, oficer prasowy KPP w Legionowie.

Niestety, jeżeli chodzi o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego już nie było tak dobrze. Policjanci z naszego powiatu złapali dwóch nietrzeźwych kierowców, a kolejnych pięciu w samym tylko Dniu Wszystkich Świętych nadmiernie przekroczyło prędkość w wyniku czego utracili oni prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Niestety, zdarzały też się przypadki niewłaściwego parkowania, zwłaszcza samochodów na chodnikach, gdzie automatycznie utrudniały one przejście osobom odwiedzającym groby swoich bliskich.

DB

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *