Facebook

POWIAT. Policja podsumowuje Akcję Znicz

2015-11-02 7:20:32

W tym roku akcja policji trwała od piątku 30 października od 6.00 rano do poniedziałku 2 listopada do 22.00. Tegoroczne święto zmarłych pod względem statystyk policyjnych można podsumować w trzech słowach – spokojnie, za szybko.

 

– Żadnego wypadku nie odnotowaliśmy w przeciągu tych 3 dni. Ani żadnych kolizji jeżeli chodzi o tereny przyległe do cmentarzy. Na chwilę obecną nie posiadamy też żadnych informacji, żeby na terenie cmentarzy w naszym powiecie doszło do jakiejkolwiek kradzieży. A przecież mogło dojść do jakiejś kradzieży kieszonkowej, kradzieży mienia, czy też kradzieży wiązanek lub kwiatów. Na chwilę obecną nie posiadamy takich informacji – przekonuje Artur Bartczak, oficer prasowy KPP w Legionowie.

Niestety, jeżeli chodzi o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego już nie było tak dobrze. Policjanci z naszego powiatu złapali dwóch nietrzeźwych kierowców, a kolejnych pięciu w samym tylko Dniu Wszystkich Świętych nadmiernie przekroczyło prędkość w wyniku czego utracili oni prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Niestety, zdarzały też się przypadki niewłaściwego parkowania, zwłaszcza samochodów na chodnikach, gdzie automatycznie utrudniały one przejście osobom odwiedzającym groby swoich bliskich.

DB

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *