Facebook


POWIAT. “Zmierzch” – większa ilość kontroli policyjnych na ulicach

2017-10-11 3:07:17

 

Od dzisiaj na terenie powiatu rozpoczyna się akcja “Zmierzch”. To kolejna akcja policji, która ma na celu poprawić bezpieczeństwo mieszkańców. Pomysłodawcą akcji jest mł. insp. Krzysztof Smela – Komendant Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą “Zmierzch” to kolejna akcja po wcześniejszych działaniach w ramach akcji “Bezpieczne Legionowo-Bezpieczny Powiat”. Policjanci z legionowskiej Komendy oraz miejscowych komisariatów policji zostaną wsparci przez swoich kolegów ze stołecznej policji. Dla mieszkańców oznacza to większą ilość kontroli. Celem działań podobnie jak poprzednio w przypadku “Bezpiecznego Legionowa- Bezpiecznego Powiatu” będzie ograniczenie przestępczości kryminalnej szczególnie uciążliwej dla społeczeństwa m.in. kradzieży z włamaniami do domów i mieszkań, kradzieży samochodów oraz rowerów.

Policjanci będą patrolować osiedla mieszkaniowe, legitymować osoby piesze oraz przeprowadzać kontrole drogowe pojazdów. W przypadku stwierdzenia popełnienia przestępstwa funkcjonariusze będą mieli za zadanie zatrzymać sprawców na “gorącym uczynku” lub w bezpośrednim pościgu.

Źródło: KPP Legionowo
Oprac. QK

Komentarze

2 komentarze

  1. naczelnik odpowiedz

    aktualizacja ostrzeżenia 😉 trdno będzie nawet podmuchać co innego jak w zielony balonik

  2. Kwiatkowski z Legionowa odpowiedz

    UWAGA SAMORZĄDOWCY !!! NIE JEŹDZIJCIE AUTAMI PO PIJAKU !!! OBCA POLICJA JEST NA MIEŚCIE !!! BĘDZIE TRUDNO WYMIGAĆ SIĘ !!! CO INNEGO, GDY ZŁAPIĄ SWOI…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *