Poznaj aplikację Blix

2019-04-17 9:56:44
Zastanawiasz się, czy istnieje sposób, który pozwoli Ci na ograniczenie makulatury, jaką zużywasz? Chcesz zatroszczyć się o ochronę środowiska naturalnego i masz dość ciągle walających się stert gazetek reklamowych z poszczególnych marketów? Czy życie nie byłoby prostsze i o wiele bardziej praktyczne, gdyby istniała możliwość na znalezienie ich wszystkim w jednym, konkretnym miejscu?

Jednocześnie zamierzasz oszczędzać swój wolny czas, dlatego najlepiej, jeśli dostęp do nich byłby możliwy w każdym miejscu na ziemi? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, doskonale się składa! Mamy zaszczyt zaprezentować Ci aplikację mobilną Blix, gdzie znajdziesz niemal wszystkie ulotki i oferty produktowe sklepów i marketów w Polsce.

Plusy mobilnej aplikacji Blix

Oszczędność aplikacji w postaci ochrony środowiska naturalnego i większej możliwości zapanowania nad porządkiem w domu to jednak dla Ciebie za mało? Nic nie szkodzi! Wraz z testowaniem tej wyjątkowej aplikacji, jaką jest mobilny program Blix, znaleźliśmy szereg ciekawych udogodnień, które bez dwóch zdań przypadną Ci do gustu. Jednym z nich jest oczywiście zgromadzenie prawie wszystkich ofert i promocji, jakie znajdziesz na terenie swojego miasta, czy aktualnego, najbliższego otoczenia.

Oprócz tego, to właśnie mobilna aplikacja Blix http://blix.pl/, gwarantuje że będziesz na bieżąco wszystkich najciekawszych ofert i jako pierwszy dowiesz się o nowych gazetkach promocyjnych. Ponadto istnieje możliwość połączenia kart lojalnościowych do Blix takich marek jak na przykład Biedronka http://blix.pl/sklep/biedronka/, Netto http://blix.pl/sklep/netto/, czy Kaufland.

Oprócz tego, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ze skrojonymi na miarę ofertami zapoznać się nie tylko przy pomocy mobilnej aplikacji, ale również na stronie WWW z komputera stacjonarnego, czy innego urządzenia podłączonego do internetu.

Dla kogo stworzono aplikację Blix?

Aplikacja mobilna Blix to rozwiązanie, które powstało w celu ułatwienia robienia zaplanowanych i oszczędnych zakupów. Zaletą pozostaje nie tylko mniejsza kwota, jaką wydamy na zakupy, ale również mniej magazynowania i tracenia żywności, której okres przydatności minie przed spożyciem. Dzięki mobilnej aplikacji Blix kupisz tylko te produkty, w dodatku zachowując odpowiednie ilości, w które zaplanowałeś się zaopatrzyć. Dostęp do promocyjnych gazetek sklepowych potęg i supermarketów, pomoże Ci w doborze najbardziej opłacającego się rozwiązania i sprawi, że będziesz mógł odłożyć daną kwotę na znacznie lepszy i bardziej wartościowy zakup.

Mobilna aplikacja Blix to doskonała alternatywa dla osób, które często robią zakupy, dla pań domu, osób kochających oszczędności, czy tych z konsumentów, którzy stawiają w szczególności na zdrowe odżywianie. Za sprawą dostępności tej aplikacji znajdziesz dla siebie oferty, nie tracąc czasu na poszukiwanie sklepu, gdzie obecnie możesz spodziewać się danego produktu. Aplikacja mobilna Blix to zatem bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej przydatnych i dobrze prosperujących aplikacji w Polsce. Zachęcamy do przetestowania jej według własnych wytycznych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *