Prezenty na gwiazdkę – 10 propozycji prezentów dla 5 różnych osobowości

2017-11-27 11:20:38

W telewizji, na deptakach i w witrynach sklepowych, wszędzie można już dostrzec znaki zbliżających się świąt. Czas wybrać prezenty na gwiazdkę!

 

 

W poniższym poradniku przedstawionych zostało 10 propozycji oryginalnych prezentów dopasowanych do pięciu równych typów osobowości. Można znaleźć w nim między innym coś dla fanów czekolady i dla osób głodnych wrażeń. To lista prezentów, z którą zabawa w Świętego Mikołaja stanie się znacznie łatwiejsza.

Prezenty na gwiazdę – coś dla prawdziwych łasuchów

  • Propozycja 1: Czekoladowy renifer; cena: około 40, 00 złotych

Świąteczny renifer z pysznej mlecznej czekolady, to wspaniały prezent zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dodatkową atrakcję niniejszej niespodzianki stanowi fakt, iż została ona wykonana w formie puzzli, które po ułożeniu tworzą postać słodkiego renifera w wersji 3D.

  • Propozycja 2: Pierogi w słodkiej odsłonie; cena: około 40, 00 złotych

Pierogi z kapustą i grzybami to danie, którego nie powinno zabraknąć na wigilijnym stole. Jednak są tacy, którzy ponad wszystko wolą słodką odsłonę tego polskiego przysmaku. Specjalnie dla nich stworzone zostały oryginalne pierogi z mlecznej czekolady, które zamknięte zostały w pięknym świątecznym pudełku.

Zarówno pierwszą i jak i drugą propozycję prezentu na gwiazdkę można znaleźć na stronie: http://chocorepublica.pl/cat/okazje/swieta-okazje/boze-narodzenie

Prezenty na gwiazdkę – coś dla głodnych wrażeń

  • Propozycja 3: Lot w tunelu aerodynamicznym; cena: około 250, 00 złotych

Taka forma prezentu na gwiazdkę przeznaczona jest dla osób żądnych ekstremalnych wrażeń. Lot w tunelu aerodynamicznym pozwala dosłownie poczuć się jak ptak i unieść się swobodnie nad ziemią. To dobra propozycja prezentu dla ukochanego lub przyjaciela, który ma już na swoim koncie podejmowanie podobnych wyzwań.

  • Propozycja 4: Kolacja w ciemności dla dwojga; cena: około 250, 00 złotych

Niniejsza forma niespodzianki to wspaniała propozycja prezentu dla rodziców lub pary przyjaciół, którzy lubią doświadczać nowych wrażeń i smaków. Kolacja w ciemnościach pozwala odkryć nieznane dotąd oblicze smaku i uwalnia od wszelkich uprzedzeń dotyczących niektórych potraw.

Prezenty na gwiazdkę – coś dla wiecznych zmarzluchów

  • Propozycja 5: Gruby, wełniany sweter; cena: około 100, 00 złotoch

O pięknym wełnianym swetrze z motywem bałwana lub Świętego Mikołaja, tak naprawdę marzą wszyscy, niektórzy tylko nie potrafią się do tego przyznać. Wielość form i kolorów swetrów dostępna w sklepach sieciowych pozwala na dobór tego gwiazdkowego prezentu praktycznie dla wszystkich członków rodziny.

  • Propozycja 6: Ciepłe skarpety; cena: około 30, 00 złotych

Niniejsza propozycja skierowana jest dla wszystkich osób, które przez całą zimę narzekają na zmarznięte stopy. Skarpety, podobnie jak wspomniany wyżej sweter, stanowią już klasykę gwiazdkowych prezentów, która od zawsze sprawia obdarowanym wiele ciepła i wywołuje uśmiech na ich twarzy.

Prezenty na gwiazdkę – coś dla prawdziwych srok

  • Propozycja 7: personalizowana bransoletka; cena: około 200, 00 złotych

Piękna bransoletka z imieniem lub ważną datą, to idealna propozycja na prezent dla żony lub innej bliskiej osoby. Obecnie dostępnych jest wiele form personalizowanej biżuterii, która z pewnością podbije serce każdej kobiety.

  • Propozycja 8: zegarek; cena: około 500, 00 złotoch

Nie tylko panie lubią jak coś się świeci. Panowie również mają słabość do pięknych biżuteryjnych zegarków, które stanowią idealną propozycję na prezent gwiazdkowy dla męża lub taty.

Prezenty na gwiazdkę – coś dla smakoszy win

  • Propozycja 9: kryształowa karafka do win; cena: około 200, 00 złotych

Piękna kryształowa karafka wraz z zestawem kieliszków, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim smakoszom win. Obecne na ryku dostępne są karafki zarówno w klasycznych formach, jak i w nowatorskim, geometrycznym wydaniu, które idealnie pasuje do nowoczesnych i stylowych wnętrz.

  • Propozycja 10: mini półka do win; cena: około 150, 00 złotych

Tym, którzy nie posiadają miejsca na profesjonalną piwniczkę, półka do win, którą swobodnie można umieścić w kuchni lub salonie z pewnością się przypadnie do gustu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *