Próbował ukryć torebkę z marihuaną w ustach

2016-04-18 12:40:10

Policjanci z komisariatu w Serocku zatrzymali 20-letniego Michała Z. Wcześniej podczas kontroli pojazdu na widok policjantów mężczyzna, próbował pozbyć się działki marihuany. Torebkę z suszem roślinnym funkcjonariusze bezzwłocznie zabezpieczyli, a 20-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się w czwartek 14 kwietnia po godz. 20.00. Policjanci patrolując Serock w okolicy ul. Polnej w zalesionym miejscu zauważyli stojący samochód. W pojeździe siedziały dwie osoby. Policjanci postanowili wylegitymować osoby. W tym momencie 20-letni Michał Z. zaczął zachowywać się nerwowo. Wyjął z kieszeni torebkę foliową z suszem roślinnym, którą próbował włożyć do ust. Nie uszło to uwadze policjantów, którzy temu zapobiegli i odebrali mężczyźnie narkotyki.

Michał Z. został zatrzymany do wyjaśnienia. W komendzie susz został zbadany i okazało się, że jest to marihuana. Policjanci dochodzeniowo-śledczy przesłuchali 20-latka i przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Młody mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Za przestępstwo, o które jest podejrzany grozi mu do 3 lat więzienia.

źródło: KPP Legionowo

fot. pixabay.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *