Przelewy za zakupy jeszcze szybsze! Zobacz czym charakteryzują się ekspresowe przelewy online

2017-07-25 3:43:34

Często robisz zakupy przez Internet, bierzesz udział w aukcjach internetowych? Czy zdarzyło Ci się być ponaglanym przez sprzedawcę w sprawie przelewu – mimo że wysłałeś go od razu, nadal nie dotarł na konto sprzedającego? A może sam jesteś sprzedawcą, któremu zależy na szybkim otrzymaniu należności za zakupy? Jeśli chcesz bezproblemowo i bezstresowo dokonywać zakupów online lub prowadzić sprzedaż internetową, wybierz ekspresowe przelewy.

 

Przelew ekspresowy, w przeciwieństwie do tradycyjnego przelewu w systemie ELIXIR, nie jest uzależniony od sesji i godzin księgowania w poszczególnych bankach. Tylko w przypadku przelewów wykonywanych w obrębie jednego banku, ELIXIR dociera natychmiastowo na konto odbiorcy. Przelewy ekspresowe wykorzystuje tę furtkę – firma pośrednicząca, taka jak Blue Media (usługi dostępne na stronie bm.pl) – posiada konta w różnych bankach, dzięki czemu może rozbić międzybankowy przelew klienta na dwa przelewy wenwnątrzbankowe. Dzięki temu mechanizmowi, przelew dociera do odbiorcy nawet w 15 sekund. Dodatkowo, przelewy ekspresowe można wykonywać przez całą dobę, zarówno w dni robocze, jak i w weekendy czy święta.

Będąc kupującym, dzięki ekspresowym przelewom Twoja płatność natychmiastowo dotrze do sprzedającego, co w konsekwencji przyspieszy wysyłkę Twojego zamówienia. Jest to bezpieczne rozwiązanie, które może stanowić alternatywę, jeśli chcesz natychmiastowo dokonać płatności, a boisz się opłacać transakcje kartą przez Internet (lub nie posiadasz karty płatniczej). Dzięki przelewom ekspresowym, szybko, sprawnie i bezpiecznie dokonasz zakupów internetowych.

Jeśli jesteś sprzedawcą, prowadzącym własny sklep internetowy, warto rozważyć dodanie opcji płatności ekspresowych do swojej strony. Natychmiastowo otrzymasz zapłatę za zamówiony towar, szybko go wyślesz, dzięki czemu obie strony transakcji będą zadowolone z jej przebiegu. Wykonywanie ekspresowych przelewów po bezpośrednim przekserowaniu z Twojej strony na stronę pośrednika płatności może być dodatkową zachętą dla kupujących, by wybrać właśnie Twój sklep.

Przelewy ekspresowe znacząco zwiększają wygodę i bezpieczeństwo transakcji internetowych. Są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla klientów, jak i sprzedawców.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *