Facebook


NA SYGNALE

2015-02-10 11:46:51

LEGIONOWO

Uszkodził trzy samochody i latarnię

W piątek 30 stycznia przed godziną 20.00 do dyżurnego legionowskiej komendy wpłynęła informacja o kolizji. 39-letni Mariusz K. kierujący mazdą wjechał w zaparkowane samochody. Na miejsce natychmiast został wysłany policyjny patrol drogówki. Prawdopodobnie 39-latek w wyniku nadmiernej prędkości nie zapanował nad pojazdem i spowodował kolizję uderzając w trzy zaparkowane samochody oraz latarnię uliczną. Nie bez znaczenia był również fakt, że mężczyzna miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny. Kierujący, mieszkaniec Legionowa jechał sam. Mężczyzna już wkrótce usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i będzie odpowiadał za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mariuszowi K. grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

LEGIONOWO

Z marihuaną w majtkach

W czwartek 29 stycznia po południu policjanci patrolujący rejon ulic Husarskiej w Legionowie zatrzymali do kontroli kierującego volvo. Doświadczeni funkcjonariusze oprócz dokumentów postanowili sprawdzić czy mężczyzna nie posiada przy sobie środków odurzających. Po sprawdzeniu okazało się, że Mateusz O. ma przy sobie zawiniątko z suszem roślinnym. Narkotyki mężczyzna schował w bieliźnie. Susz roślinny został zabezpieczony, a Mateusz O. zatrzymany. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli 70 gramów nasion prawdopodobnie konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

WIELISZEW

Zatrzymany za kradzież drewna

Mieszkaniec Góry w gminie Wieliszew złożył zawiadomienie w miejscowym komisariacie, że z jego działki zostało mu skradzione pocięte na półmetrowe kawałki drewno olchy. W sumie około 3 metry sześcienne o wartości 600 złotych. Swoje podejrzenia pokrzywdzony skierował na Mariusza S. Policjanci z Wieliszewa natychmiast ustalili gdzie przebywa Mariusz S. W niedzielę 1 lutego zatrzymali zaskoczonego mężczyznę. Dzisiaj 41-latek usłyszy zarzut kradzieży. Za to co zrobił grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Obecnie trwają czynności w celu odzyskania skradzionego drzewa.

 

LEGIONOWO

Złapali poszukiwanego oszusta

We wtorek 3 lutego policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym Pawła A. 29-latek wiedząc, że jest poszukiwany przez organy ścigania i grozi mu kara więzienia ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Na jego trop w Legionowie wpadli funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. 29-latek poszukiwany był jako podejrzany o oszustwo na portalu internetowym oraz na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia 4 miesięcy pozbawienia wolności w zakładzie karnym za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali Pawła A. i umieścili w policyjnym areszcie. Wkrótce mężczyzna zostanie przewieziony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *