Facebook

JABŁONNA: Spotkanie z Amazonkami

2015-02-10 11:41:55

We środę 4 lutego w związku ze Światowym Dniem Walki z Rakiem, Prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz spotkała się w Domu Ogrodnika w Jabłonnie z przedstawicielkami mazowieckiego środowiska Amazonek

We środę 4 lutego w związku ze Światowym Dniem Walki z Rakiem, Prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz spotkała się w Domu Ogrodnika w Jabłonnie z przedstawicielkami mazowieckiego środowiska Amazonek.

Pani premier rozmawiała z nimi o problemach z jakimi borykają się na co dzień. Wizyta Ewy Kopacz w Jabłonnie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zgromadziła również media ogólnopolskie. Amazonki podziękowały za to, że wśród natłoku ważnych spraw premier znalazła dla nich czas. Tylko pierwsze minuty spotkania były otwarte dla prasy, ponieważ uczestniczki chciały w intymnej atmosferze porozmawiać o codziennych problemach. Po spotkaniu pani premier z lokalnymi Amazonkami doszło do konferencji prasowej tuż przed Domem Ogrodnika. Jak przekonywała Ewa Kopacz akcje, które są prowadzone w ramach programów profilaktycznych i obecność mammobusów w miejscowościach w całej Polsce, to szansa na wcześniejszą diagnozę. A wcześniejsza diagnoza to szansa Polek na długie życie. Pytania dziennikarzy dotyczyły tematu spotkania np. pakietu onkologicznego, ale również innych kwestii, którymi w ostatnim czasie żyje cała Polska. Wizyta zakończyła się przyjazdem mammobusu pod siedzibę GCKiS.

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *