Facebook


JABŁONNA: Spotkanie z Amazonkami

2015-02-10 11:41:55

We środę 4 lutego w związku ze Światowym Dniem Walki z Rakiem, Prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz spotkała się w Domu Ogrodnika w Jabłonnie z przedstawicielkami mazowieckiego środowiska Amazonek

We środę 4 lutego w związku ze Światowym Dniem Walki z Rakiem, Prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz spotkała się w Domu Ogrodnika w Jabłonnie z przedstawicielkami mazowieckiego środowiska Amazonek.

Pani premier rozmawiała z nimi o problemach z jakimi borykają się na co dzień. Wizyta Ewy Kopacz w Jabłonnie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zgromadziła również media ogólnopolskie. Amazonki podziękowały za to, że wśród natłoku ważnych spraw premier znalazła dla nich czas. Tylko pierwsze minuty spotkania były otwarte dla prasy, ponieważ uczestniczki chciały w intymnej atmosferze porozmawiać o codziennych problemach. Po spotkaniu pani premier z lokalnymi Amazonkami doszło do konferencji prasowej tuż przed Domem Ogrodnika. Jak przekonywała Ewa Kopacz akcje, które są prowadzone w ramach programów profilaktycznych i obecność mammobusów w miejscowościach w całej Polsce, to szansa na wcześniejszą diagnozę. A wcześniejsza diagnoza to szansa Polek na długie życie. Pytania dziennikarzy dotyczyły tematu spotkania np. pakietu onkologicznego, ale również innych kwestii, którymi w ostatnim czasie żyje cała Polska. Wizyta zakończyła się przyjazdem mammobusu pod siedzibę GCKiS.

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *