LEGIONOWO. Ruszyła modernizacja Sobieskiego i Krakowskiej

2015-04-15 3:01:00

W piątek 10 kwietnia rozpoczęły się prace przygotowawcze w związku z przebudową ulic Sobieskiego i Krakowskiej. Właściwe roboty ruszą jednak 14 kwietnia i potrwają do końca lipca. Nie obędzie się bez utrudnień w ruchu

Prace są prowadzone na ostatnich niezmodernizowanych odcinkach ciągu ulic Krakowska-Sobieskiego w Legionowie. W pierwszej kolejności drogowcy wkroczą na odcinek ulicy Krakowskiej od ronda Poniatowskiego do ulicy Piastowskiej. Wykonywane tam będą m.in. roboty brukarskie, rozbiórka istniejącej nawierzchni i wykonanie nowej. Następnie frezowany będzie cały odcinek ulicy Sobieskiego od ronda przy Parkowej aż do Krasińskiego. Na samym końcu przebudowany zostanie odcinek Krakowskiej od ul. Zygmuntowskiej do tunelu.

Większość prac ma być prowadzona bez wyłączania ulic z ruchu, ale niektóre roboty będą wymagały częściowego zamknięcia drogi lub nawet całkowitego wyłączenia z ruchu danych odcinków. Starostwo zapewnia jednak, że dojazd do posesji będzie możliwy.

Szczegółowy harmonogram robót zostanie ustalony pod koniec miesiąca. Wtedy dowiemy się o terminach zamknięcia ulic i planowanych objazdach.

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *